تالار گفتگوی پزشکان و دندانپزشکان ایران

نسخه‌ی کامل: زنان و زایمان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من ۲۰ سالمه و مجردم هفته ی پیش پریودم تموم شد حالا بعد از ۷ روز خونریزی و لکه میبینم دلیلش چیه؟
سلام خسته نباشید.ببخشید وقتتون رو گرفتم یک سئوالی داشتم.
راسش من دختر نیستم.البته تا الانم رابطه جنسی نداشتم و فقط از سرکنجکاوی این مشکل برام پیش اومده حالا میخوام ازدواج کنم.میخواستم ببینم آیا ممکنه بهم گواهی بدید که یک جوری مشکلم رو بتونم به پسره توضیح بدم؟؟ممنون میشم اگر کمکم کنید.
البته اینم اضافه کنم که سابقیه کیست هم داشتم.
دکتر عالی تو قزوین فقط هدیه ثقفی خودم باهاشون آشنا هستم و جراحی هایی که انجام دادن و هم دیدم مخصوصا تو کیست
این آدرسشون
drsaghafi.ir
درس : ایران – قزوین – خیابان فردوسی جنوبی
روبروی مجتمع آبادگران – طبقه فوقانی داروخانه صالح
زمان مراجعه به مطب قزوین :

همه روزه به جز پنج شنبه و جمعه :

بعد از ظهرها ساعات 16:30 الی 20

صبح یکشنبه ساعت 9 الی 12:30
تلفن: 028-33230360
با سلام افرادی که دارای بیماری واژینیسموس می باشند  و بعد از سالها از ازدواج باکره هستند چگونه میتوانند اقدام به بارداری نمایند؟
ممنون میشوم اگر در این زمینه پزشکی را در شیراز معرفی نمایید
سلام
پرده من از نوع ارتجاعیه
من چند روز پیش به طور ناگهانی برای اولین بار دخول داشتم و خونریزی شدیدی پیدا کردم این خونریزی می تونه دلیل چی باشه؟
(1395/7/27، 02:27 صبح)hosna96 نوشته است: [ -> ]سلام من ۲۰ سالمه و مجردم هفته ی پیش پریودم تموم شد حالا بعد از ۷ روز خونریزی و لکه میبینم دلیلش چیه؟
سلام خسته نباشید سوال داشتم
آیا خودارضایی مالشی فقط مالش کلیتوریس باعث پارگی میشود اگر خون دیده شود چی توصیح بفرمایید من هیچ اطلاعاتی ندارم
هیچ رابطه ای و دخولی نداشتم امکان آسیب هست
دلیل خون چی بود
قرمز رنگ
سلام،دکتر زنان خوب میشناسید

دکتر زنان خوب فقط دکتر لیلا سلطانی،خیلی دکتر مهربون و با حوصله ای هستند،
اینم ادرسونه
تقاطع بزرگراه آیت الله حکیم و بلوار اباذر
نبش کوچه مینا - ساختمان مینا - واحد 8
(1395/12/1، 02:31 صبح)Golparri نوشته است: [ -> ]سلام خسته نباشید سوال داشتم
آیا خودارضایی مالشی فقط مالش کلیتوریس باعث پارگی میشود اگر خون دیده شود چی توصیح بفرمایید من هیچ اطلاعاتی ندارم
هیچ رابطه ای و دخولی نداشتم امکان آسیب هست
دلیل خون چی بود
قرمز رنگ

س - خیر خودارضایی اگر با داخل کردن جسمی یا انگشت به داخل مهبل باشه باعث پارگی پرده میشه مالش کلیتوریس به پرده آسیب نمیزنه
(1395/10/16، 02:46 عصر)newreg نوشته است: [ -> ]با سلام افرادی که دارای بیماری واژینیسموس می باشند  و بعد از سالها از ازدواج باکره هستند چگونه میتوانند اقدام به بارداری نمایند؟
ممنون میشوم اگر در این زمینه پزشکی را در شیراز معرفی نمایید