امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کرم دور چشم
سلام
می‌خواستم لطف کنید در مورد چگونگی استفاده از کرم دور چشم و اینکه از بین این همه محصولات کدومو باید انتخاب کنیم.
مرسی‌
پاسخ

1- ابتدا با پاک کننده دور چشم چشمتون رو تمیز کنید

2- به اندازه عدس از کرم دورچشم نوک انگشت اشاره بریزید
3- از وسط پیشانی کرم رو با انگشتون تا زیر چشم بیارید چهت در تصویر نشان دهنده حرکت دستتونه

[تصویر:  .attachment.php?aid=993][تصویر:  attachment.php?aid=993]
این عمل رو 3 تا پنج بار انجام بدهید
4- با نوک انگشتانتون ضربه های خیلی ملایم در جهت فلش ها بزنید

5- با یک دست گوشه چش رو خیلی ملایم رو به بالا بکشید با یک دست رو به بیرون چشم هر رنگ جهت نشان دهنده یک دست است اینکار را 3 تا 5 بار همزمان انجام دهید
[تصویر:  .attachment.php?aid=994][تصویر:  attachment.php?aid=994]

این نحوه صحیح استفاده کرم دورچشم امتحان کنید و تاثیر بیشتر کرم دورچشمتون رو ببینید

کرم دور چشم باید هر روز صبح و شب استفاده بشه در این روش از چروک شدن خط اخم هم جلوگیری میشه چون فرآیند زدن دورچشم از عضله پیرامیدال (عضله بین دو ابرو ) شروع میشه

بیشتر کرم های دور چشم فقط اثر مرطوب کنندگی دارند . انواعی از آن که دارای ترکیبات AHA می باشد می تواند تا حدی در برطرف کردن چین و چروک پوست مؤثر باشد . در افرادی که پوست چرب دارند بهتر است از ژل های دور چشم حاوی AHA استفاده نمایند. Neostrata از جمله مارکهای مناسب می باشد .
برای استفاده از ترکیبات دور چشم باید پلک بالایی از داخل به خارج و پلک پایینی از خارج به داخل کشیده شود و از حرکات مالشی و نامنظم و جلو و عقب و چپ و راست پرهیز کرد .

[SIZE=4] من خودم کرم دورچشم نئوسترتا رو پیشنهاد می‌کنم تقریبا تمام مواردی ٔاو که گفتم تحت پوشش قرار میده این کرم به ۲ سایز بزرگ و کوچک در بازار موجود هست که قیمت کوچک ان تا انجا که من اطلاع دارم ۲۰ ۰۰۰ تومن هست ساخت کشور آمریکا . البته من پیشنهاد می‌کنم حتما نزد پزشک متخصص پوست بروید neostrata

[/SIZE]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسط Admin ، pezhman77
با یک دست گوشه چش رو خیلی ملایم رو به بالا بکشید با یک دست رو به بیرون چشم

اینکار را 3 تا 5 بار همزمان انجام دهید
از وسط پیشانی کرم رو با انگشتون تا زیر چشم بیارید
<o:p></o:p>

من معنی‌ این
۲جمله را نمیفهمم می‌شه یه مدلی‌ بگویید که بتونم تصور کنم
,,,,متشکرم
پاسخ