امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جريان دندون درد اقا گوسفنده.............خيلي بامزست حتما بخونيد
بین سالهای 44-1347 در شاه آباد غرب، کرمانشاه سپاهی بهداشت بودم و بعداز اتمام خدمت سربازی مطب بازکرده بودم. معمولا روز های برفی مراجعه کنند ای نداشتم و چون مطب و منزلم در یک ساختمان بود به استراحت کردن و مطالعه می پرداختم. در یک روز برفی در حالی که روی تخت خوابیده بودم و مطالعه می کردم مستخدم خبرداد که بیماری مراجعه کرده است. بلند شدم و سرو صورتم را صفا داده روپوش پوشیدم و عطر و ادوکلن زدم و وارد حیاط شدم که به کلینیک بروم. دیدم مرد کردی کنار باغجه حیاط ایستاده است و گوسفندی را که دور دهانش کهنه ای بسته شده بود بهمراه دارد. پرسیدم چه شده؟ گفت این حیوان دندانش درد می کند!!! با خنده گفتم از کجا فهمیدی که دندانش درد می کند؟ در حالی که کهنه را از دور دهان گوسفند باز می کرد گفت حالا خودتان مشاهده خواهید کرد. دیدم یکی از دندانهای کرسی حیوان رو به گونه اش کج شده و از گونه اشت بیرون زده است و لپش پاره پاره و زخمی شده است. گوسفند با هر بار جویدن علف گونه اش را هم می جوید و بیشتر مجروحش می کرد. به او گفتم باید آن را به اداره دامپزشکی شهر ببری. گفت: من از آنجا می آیم آنها آدرس شما را بمن دادند. دیدم چاره ای نیست و دلم هم شدیدا برای آن حیوان سوخته بود سرنگ و داویه را آوردم و پس از تزریق دندان را کشیدم. صاحب گوسفند سوأل کرد چقدر باید بدهم. گفتم برای کشیدن هر دندان ما 5 تومان می گیریم. گفت این که آدم نیست شما باید کمتر بگیرید و یک قطعه اسکناس دو تومانی به دستم داد و رفت.اگر شما بودید چه می کردید؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Admin ، Dr Hanyeh F ، دکتر حوا ، mmmmm44
چقدر بازدید داره این مطلب !!! فکر کنم به خاطر واژه " آقا گوسفنده باشه ". کلاً مردم به مسایل فانتزی خیلی علاقمندن.
پاسخ
 سپاس شده توسط احسانه احمدي
هاهاهاها....خيلي باحال بود ..
پاسخ
ها ها.بايد پولشو از گوسفنده ميگرفتيت.مثلا هر روز برايتان شير مي اورد.
كلا جالب بود
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان