اطلاعیه ها
  • به تالار گفتگوی پزشکان و دندانپزشکان ایران خوش آمدید.
  • برای دسترسی به همه امکانات تالار ، از اینجا ثبت نام کنید.
  • لطفاً قبل از ارسال هر گونه مطلبی ، ابتدا قوانین تالار را مطالعه فرمایید.
  • امیدواریم از فعالیت در این تالار لذت ببرید.

احساس درد در بیضه چپ
زمان کنونی: ۱۳۹۳/۱/۲۹، ۱۱:۳۲ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hamed77
آخرین ارسال: Sepehr AttarRoshan
پاسخ: 16
بازدید: 18939

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساس درد در بیضه چپ
نویسنده پیام
hamed77 آفلاین
تازه وارد
Registered

اعتبار: 0
ارسال: #1
احساس درد در بیضه چپ
با عرض سلام و خسته نباشید
از چند هفته قبل بعد از بلند شدن از خواب برای مدت چند دقیقه در ناحیه ی بیضه سمت چپ یک درد خفیف احساس کردم اما فقط بعد از چند دقیقه اثری از درد نبود، این اتفاق حدود 2-3 بار رخ داد تا اینکه دیشب قبل از خواب همان درد را دوباره در بیضه سمت چپ خود حس کردم، نوع درد خفیف اما آزار دهنده هست، از امروز صبح به علت همین درد هم دچار نوعی استرس شدم چون درد تا کنون قطع نشده و فقط شدت آن کمتر شده، بر روی بیضه هیچ نشانی از تورم و تغییر رنگ نیست و با وارد آمدن فشار خارجی هیچ تغییری در درد حتی در نقطه ای خاص وجود ندارد البته لازم به ذکر است یک جوش زیر پوستی سفید رنگ بدون درد بر روی کیسه ی سمت چپ با حدود قطر 1 میلیمتر ظاهر شده است که تا کنون سابقه نداشته! بنده هیچگونه سابقه ی بیماری کلیوی و مجاری اداری نیز نداشته و 23 سال سن دارم. لطفا به من بگویید که آیا خطر جدی ای مرا تهدید می کند؟ باید چه کار کنم؟
با تشکر
۱۳۹۰/۶/۷ ۱۰:۰۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کارن آفلاین
تازه وارد
Registered

ارسال: #2
RE: احساس درد در بیضه چپ
(۱۳۹۰/۶/۷ ۱۰:۰۹ عصر)hamed77 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از چند هفته قبل بعد از بلند شدن از خواب برای مدت چند دقیقه در ناحیه ی بیضه سمت چپ یک درد خفیف احساس کردم اما فقط بعد از چند دقیقه اثری از درد نبود، این اتفاق حدود 2-3 بار رخ داد تا اینکه دیشب قبل از خواب همان درد را دوباره در بیضه سمت چپ خود حس کردم، نوع درد خفیف اما آزار دهنده هست، از امروز صبح به علت همین درد هم دچار نوعی استرس شدم چون درد تا کنون قطع نشده و فقط شدت آن کمتر شده، بر روی بیضه هیچ نشانی از تورم و تغییر رنگ نیست و با وارد آمدن فشار خارجی هیچ تغییری در درد حتی در نقطه ای خاص وجود ندارد البته لازم به ذکر است یک جوش زیر پوستی سفید رنگ بدون درد بر روی کیسه ی سمت چپ با حدود قطر 1 میلیمتر ظاهر شده است که تا کنون سابقه نداشته! بنده هیچگونه سابقه ی بیماری کلیوی و مجاری اداری نیز نداشته و 23 سال سن دارم. لطفا به من بگویید که آیا خطر جدی ای مرا تهدید می کند؟ باید چه کار کنم؟
با تشکر
۱۳۹۱/۱۰/۹ ۰۳:۰۷ عصر
غلامعلی نوری آفلاین
*
Registered

اعتبار: 18
ارسال: #3
(۱۳۹۱/۱۰/۹ ۰۳:۰۷ عصر)کارن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۶/۷ ۱۰:۰۹ عصر)hamed77 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر
درود

اگر تا کنون آوانگاری (سونوگرافی) انجام نداده اید زودتر انجام دهید

[تصویر:  AniEKGTreadmill.gif]
۱۳۹۱/۱۰/۹ ۱۰:۳۳ عصر
محمدرضانوحی آفلاین
تازه وارد
Registered

ارسال: #4
از چند هفته قبل بعد از بلند شدن از خواب برای مدت چند دقیقه در ناحیه ی بیضه سمت چپ یک درد خفیف احساس کردم اما فقط بعد از چند دقیقه اثری از درد نبود، این اتفاق حدود 2-3 بار رخ داد تا اینکه دیشب قبل از خواب همان درد را دوباره در بیضه سمت چپ خود حس کردم، نوع درد خفیف اما آزار دهنده هست، از امروز صبح به علت همین درد هم دچار نوعی استرس شدم چون درد تا کنون قطع نشده و فقط شدت آن کمتر شده، بر روی بیضه هیچ نشانی از تورم و تغییر رنگ نیست و با وارد آمدن فشار خارجی هیچ تغییری در درد حتی در نقطه ای خاص وجود ندارد البته لازم به ذکر است یک جوش زیر پوستی سفید رنگ بدون درد بر روی کیسه ی سمت چپ  با حدود قطر 1 میلیمتر ظاهر شده است که تا کنون سابقه نداشته! بنده هیچگونه سابقه ی بیماری کلیوی و مجاری اداری نیز نداشته و 23 سال سن دارم. لطفا به من بگویید که آیا خطر جدی ای مرا تهدید می کند؟ باید چه کار کنم؟
با تشکر
۱۳۹۱/۱۲/۲۱ ۰۶:۱۰ عصر
غلامعلی نوری آفلاین
*
Registered

ارسال: #5
(۱۳۹۱/۱۲/۲۱ ۰۶:۱۰ عصر)محمدرضانوحی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از چند هفته قبل بعد از بلند شدن از خواب برای مدت چند دقیقه در ناحیه ی بیضه سمت چپ یک درد خفیف احساس کردم اما فقط بعد از چند دقیقه اثری از درد نبود، این اتفاق حدود 2-3 بار رخ داد تا اینکه دیشب قبل از خواب همان درد را دوباره در بیضه سمت چپ خود حس کردم، نوع درد خفیف اما آزار دهنده هست، از امروز صبح به علت همین درد هم دچار نوعی استرس شدم چون درد تا کنون قطع نشده و فقط شدت آن کمتر شده، بر روی بیضه هیچ نشانی از تورم و تغییر رنگ نیست و با وارد آمدن فشار خارجی هیچ تغییری در درد حتی در نقطه ای خاص وجود ندارد البته لازم به ذکر است یک جوش زیر پوستی سفید رنگ بدون درد بر روی کیسه ی سمت چپ  با حدود قطر 1 میلیمتر ظاهر شده است که تا کنون سابقه نداشته! بنده هیچگونه سابقه ی بیماری کلیوی و مجاری اداری نیز نداشته و 23 سال سن دارم. لطفا به من بگویید که آیا خطر جدی ای مرا تهدید می کند؟ باید چه کار کنم؟
با تشکر
درود 

انجام  آزمایش  پیشاب( ادرار) و  فراآوانگاری ( سونو گرافی )  سفارش می شود

۱۳۹۱/۱۲/۲۱ ۰۶:۱۸ عصر
omidd1986 آفلاین
تازه وارد
Registered

ارسال: #6
سلام
چند روزی هست که در بیضه چپ احساس درد میکنم که موقع خواب آرام میشه اما در صورت دست زدن به آن احساس درد میکنم البته درتابستان سال گذشته دردهای خفیف و کوتاه مدت داشتم که نمیشد بگم دقیقا از بیضه بود یا مسانه که کاملا رفع شد.
26ساله هستم و در دوران نوجوانی اشتباه بزرگم خودارضایی و بدتر از اون جلوگیری از خروج اسپرم در لحظه ارضا شدن بود!!!!!!اصلا این کار اشتباه یعنی جلوگیری از خروج اسپرم چه ضررهایی داره؟
۱۳۹۲/۲/۵ ۱۱:۴۴ عصر
غلامعلی نوری آفلاین
*
Registered

ارسال: #7
(۱۳۹۲/۲/۵ ۱۱:۴۴ عصر)omidd1986 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
چند روزی هست که در بیضه چپ احساس درد میکنم که موقع خواب آرام میشه اما در صورت دست زدن به آن احساس درد میکنم البته درتابستان سال گذشته دردهای خفیف و کوتاه مدت داشتم که نمیشد بگم دقیقا از بیضه بود یا مسانه که کاملا رفع شد.
26ساله هستم و در دوران نوجوانی اشتباه بزرگم خودارضایی و بدتر از اون جلوگیری از خروج اسپرم در لحظه ارضا شدن بود!!!!!!اصلا این کار اشتباه یعنی جلوگیری از خروج اسپرم چه ضررهایی داره؟
 درود 

همسر دارید یا نه ؟
 فرزند داریذ؟
 برای ارزیابی گرفتاری خود هم باید فرآوانگاری ( سونوگرافی) و هم آزمایش پیشاب ( ادرار ) انجام دهید

۱۳۹۲/۲/۶ ۰۶:۳۶ عصر
amir tra آفلاین
تازه وارد
Registered

ارسال: #8
سلام
من ازدواج کرده ام و 40 ساله هستم چند روزی هست که در پهلوی چپ بیضه چپم احساس درد میکنم که درد آن به بالا هدایت می شه (همان سمت) و موقعه ای که پامو روی هم می اندازم دردش بیشتر می شه و به پایین پای چپم می زنه، در صورت دست زدن به آن احساس درد میکنم.
ممنون میشم زودتر جوابم را ایمیل کنید
۱۳۹۲/۲/۷ ۰۳:۵۹ عصر
غلامعلی نوری آفلاین
*
Registered

ارسال: #9
(۱۳۹۲/۲/۷ ۰۳:۵۹ عصر)amir tra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من ازدواج کرده ام و 40 ساله هستم چند روزی هست که در پهلوی چپ بیضه چپم احساس درد میکنم که درد آن به بالا هدایت می شه (همان سمت) و موقعه ای که پامو روی هم می اندازم دردش بیشتر می شه و به پایین پای چپم می زنه، در صورت دست زدن به آن احساس درد میکنم.
ممنون میشم زودتر جوابم را ایمیل کنید

درود

فرآوا نگاری( سونو) از کیسه  بیضه  و  دیواره  پایین شکم انجام دهید

۱۳۹۲/۲/۷ ۰۷:۱۴ عصر
amir tra آفلاین
تازه وارد
Registered

ارسال: #10
با سلام دوباره من قبلا مشکلم رو برای شما توضیح دادم و در جواب به من توصیه شده بود که {فرآوا نگاری( سونو) از کیسه  بیضه  و  دیواره  پایین شکم انجام دهم} 
کشت ادرار، سونوگرافی، MRI انجام دادم و نتیجه مثبت بوده و مشکلی نداشتم. 
اما با این وجود درد هنوز در بیضه چپ من بیشتر شده که کم نشده مخصوصا زمان ایستادن درد شدیدی در کشاله چپ و بیضه چپم مدتی طولانی ادامه دارد
در مرحله اول مراجعه این داروها مصرف شده
1. Tamsulosine EG 0.4 mg
2. Ciprofloxacine Sandoz 750mg
 و در مرحله دوم این دارو ها
1. Sulfamethoxazol (e) 800/160mg
2. Pro-Lutsen 250mg
 که تاثیر بسزایی نداشته و این درد شدید ادامه دارد.
در ضمن من خارج از ایران هستم ممنون می شم از راهنمایی شما
۱۳۹۲/۳/۲۸ ۱۱:۲۳ عصر
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خارش پوست بیضه sonyk510 14 13,198 ۱۳۹۲/۱۲/۲۵ ۰۴:۵۹ عصر
آخرین ارسال: غلامعلی نوری
  دردی خاص در بیضه سمت چپ mazaf89 14 877 ۱۳۹۲/۱۲/۳ ۰۲:۵۵ عصر
آخرین ارسال: فرانک
Sad خارش بیضه armin_shahbazi 3 346 ۱۳۹۲/۱۱/۲۲ ۰۱:۵۵ عصر
آخرین ارسال: غلامعلی نوری