امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله جراحی فک و صورت
در این مقاله که نوشتم با تمامی مباحث در مورد جراحی فک و صورت اشنا میشید.
من که بر روی صورتم جراحی فک انجام دادم درد زیادی تحمل کردم دکتر من اقای ابولحسن مسگرزاده بوده که باید دست ایشون رو بوسید واقعا از کارشون خیلی راضی بودم.
طی عمل هر کسی طبق قدرت بدنی و شرایطش درد و زجرهای تحمل میکند متاسفانه بعضی ها در اینترنت با بر پا کردن یک وبلاگ اطلاعات اشتباه و حتی به جواب دادن به کاربرهای که قصد عمل جراحی فک و صورت داشتن انجام میدادند(البته نه همه وبلاگ ها).
من اطلاعات زیادی برای جراحی فک و صورت جمع اوری کردم که بیشترشون ترجمه شده یا از مقالات دکترهای جراحی فک و صورت بودند و بعضی هاشون از تجربه خودم .
در این مقاله شما کلا با نوع عمل
ارتودنسی
فرق روش باز و بسته در جراحی فک
عوارض جراحی فک
در مورد رشته های عصبی (اطلاعات کامل )
بیهوشی
و تمام چیزهای که یک نفر باید از عمل فک و صورت بداند.
در مقاله کلا توضیح دادم.
دانلود مقاله :
http://up4.iranblog.com/images/2sgitudcr96ffyx29fo.pdf

و در اخر بگم که خیلی خوشحالم فروم پزشکی به این کاملی به زبان فارسی دیدم و بگم که من پزشک نیستم ولی خیلی علاقه به مباحث جراحی فک و صورت و ارتودنسی دارم.
خوشحال میشم اساتید نظر بدن
به امید دیدار
پاسخ
 سپاس شده توسط Admin ، support
سلام من جراحي فك در پيش دارم و به چند پزشك مراجعه كردم به نظر شما دكتر محمود مهدوي دكتر خوبي هست ؟؟
پاسخ
(1390/11/9، 02:18 عصر)parisaa نوشته است: سلام من جراحي فك در پيش دارم و به چند پزشك مراجعه كردم به نظر شما دكتر محمود مهدوي دكتر خوبي هست ؟؟

با سلام

صحبت در رابطه با عملکرد یک پزشک یا دندان پزشک در تالار پزشکان و دندان پزشکان ایران ممنوع می باشد .
پاسخ
 سپاس شده توسط دکتر غلامعلی نوری
سلام من اورتودنسی کردم دکترم هم گفته جراحی نزدیکه فقط یه سوال دارم اگر فک پایینم بره عقب و فک بالا کمی بیاد جلو
(طبق گفته جراح) بینی من بد فرم نمیشه ؟
پاسخ
چرا نمیشه مقاله رو دانلود کرد؟
پاسخ
با تشکر از مطالب کاربردیتون.
لطفا از وبسایت دکتر لعل هم بازدید کنید.
http://www.dr-lal.com
پاسخ
جراحی فک عمل بسیار سختی است.
ایده شات سایتی با مطالب خواندنی
پاسخ

پرش به انجمن: