امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکس یا رادیوگرافی؟؟!!!

بخش تشخیص اولین بخشی هست توی دانشکده که بیماران به اون مراجعه میکنن…توی بخش نشسته بودم که بهم یه مریضی رو دادن که معاینه کنم…مریض رو صدا زدم اومد نشست روی یونیت …یه پسره ۱۸-۱۹ ساله بود که سربازیش رو داشت میگذروند…احتمالا هم سرباز صفر…لهجه غلیظی هم داشت …میگفت مال یه دهی هست به اسم تابستانک…

خلاصه اینکه معاینه ش کردم …ازش پرسیدم عکس داری؟؟؟(یه سوال معموله که از همه مریضها میپرسیم که اگه داره نفرستیمش بخش رادیولوزی دوباره)…بهم گفت:اره دارم …میشه برم بیرون بیارمش…

منم گفتم باشه برو ولی اگه اینجا نیست هفته دیگه همین روز و همین ساعت بیا بخش تا عکست رو ببینم…گفت باشه پس هفته دیگه میام!!!

منم گفتم باشه…

هفته دیگه سرخوش از اینکه بخش خلوته با بچه ها نشسته بودیم دور هم و داشتیم گل میگفتیم و میخندیدیم…که منشی بخش منو صدا زد و گفت مریض هفته پیشت اومده…

صداش زدم و پرونده ش رو از بخش گرفتم و دیدم اره رفته بوده عکسش رو بیاره…اومد سلام کرد و نشست روی یونیت…چون بخش مریض نداشت بچه های گروه اومدن جمع شدن دور یونیت و که ببینن…

ازش پرسیدم عکست رو اوردی؟؟؟گفت بله خانوم دکتر…حالا فکر کنین ۹-۱۰ نفر دختر و پسر دور یونیتش بودن و منم روی تابوره نشسته بودم و اماده تشخیص از روی عکس…از توی جیبش یه پاکت سفید کوچیک درآورد و داد دستم …تا اینجای ماجرا موردی نداشت چون خیلی از رادیولوژیها عکسها رو میذارن توی این پاکت کوچیکا…منم گرفتم و عکس رو که درآوردم یه لحظه برق از سرم پرید و فقط صدای انفجار خنده بچه ها رو شنیدم که هرکس از یه طرف در میرفت که جلوی مریض آبروریزی نشه…حالا من موندم بهش چی بگم؟؟؟

عکس ۳ در ۴ رنگی با زلفهای چسبیده به سر با یه لبخند ملیح….
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

واسه همین از اون روز به همه مریضها میگم “رادیوگرافی از دندونت” داری؟؟؟که یهو سوتفاهم نشه…
پاسخ
 سپاس شده توسط Sepehr AttarRoshan ، support ، pedram ، hosseinak ، میلانا دی ، س قریشی ، دکتر حوا ، mmmmm44
خیلی باحال بود کلی خندیدم مرسییییییییییییییییییییییییییی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان