امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترمیم پرده بکارت
Sad 
سلام خسته نباشید
من حدود 6 ساله پرده بکارتم اسیب دیده میخواستم بدونم میتوانم ترمیم کنم و اگه میشه راهنماییم کنید.
 سپاس شده توسط fsh4707@yahoo.com ، مهسارضایی
(1390/10/17، 01:58 صبح)میینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشید
من حدود 6 ساله پرده بکارتم اسیب دیده میخواستم بدونم میتوانم ترمیم کنم و اگه میشه راهنماییم کنید.

با سلام

بله این امکان وجود دارد .
به پزشکانی که در این امر فعالیت دارند مراجعه فرمایید.
 سپاس شده توسط support ، fatemee
یعنی مثل روز اول میشه؟؟؟
میشه دکتر به من معرفی کنیدSad
(1390/10/18، 01:35 صبح)میینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی مثل روز اول میشه؟؟؟
میشه دکتر به من معرفی کنیدSad

با سلام

خیر . به مانند روز اول نخواهد شد . تنها برای رفع ذهنیت شوهر آینده شما در رابطه با خون پارگی پرده بکارت خواهد بود که آن نیز به انجام خواهد رسید و به عبارتی بهتر گول بر سر ایشان مالیده خواهد شد.
 سپاس شده توسط support ، samir
سلام...
من 1ساله بکارتم آسیب دیده...
4ماهه دیگه ازدواج میکنم...
میتونید کمکم کنید؟؟؟
باید ترمیم بشهSad
(1390/10/17، 05:18 عصر)dr.roya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(1390/10/17، 01:58 صبح)میینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشید

با سلام

بله این امکان وجود دارد .
به پزشکانی که در این امر فعالیت دارند مراجعه فرمایید.

nsg.iran.quest@gmail.com ادرس دكتر ترميم بكارت ميخوام لطفا به ايميلم جواب دهيد
5 روز است که اسیب دیدم وهنوز خونریزی دارم اما کم
عمل ترمیم چه میزان عوارض و نیاز به بستری دارد؟
من سوال دارم
(1390/11/15، 01:17 عصر)یاسمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5 روز است که اسیب دیدم وهنوز خونریزی دارم اما کم
عمل ترمیم چه میزان عوارض و نیاز به بستری دارد؟

با سلام

هیچ گونه عوارض ندارد و با توجه به تشخیص پزشک معالج شما میزان بستری شدن یا نشدن تعیین می شود که در اکثر عمل های ترمیمی به هیچ وجه نیاز به بستری شدن نمی باشد و حتی می توان بدون هیچ مشکلی پس از عمل به منزل مراجعه کرد.
 سپاس شده توسط support
خون ریزی تا چند روز پس از پاره شدن پرده بکارت طبیعی است ؟
 سپاس شده توسط sonia ، saba fsh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان