dr.montazeri2

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فشار خون
Star 
سلام خسته نباشید

من حدود 20 سال دارم و فشار خون بالا هم دارم

ولی هیچ گونه قرص و یا .. مصرف نمیکنم Sleepy

همیشه خدا هم نبض من تقریبا تند میزنه Big Grin

حالا من یک مشکلی برام پیش امده یعنی باید جایی برم که فشار خونم بالا تر از اینی که هست باشه

میخوام بدونم ایا قرصی هست که فشار خون منو بالا ببره و مشکلی برام پیش نیاد

من میخوام برای 72 ساعت فشار خونم بالا باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
(1391/1/27، 03:31 عصر)Mr.Mohammad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشید

من حدود 20 سال دارم و فشار خون بالا هم دارم

ولی هیچ گونه قرص و یا .. مصرف نمیکنم Sleepy

همیشه خدا هم نبض من تقریبا تند میزنه Big Grin

حالا من یک مشکلی برام پیش امده یعنی باید جایی برم که فشار خونم بالا تر از اینی که هست باشه

میخوام بدونم ایا قرصی هست که فشار خون منو بالا ببره و مشکلی برام پیش نیاد

من میخوام برای 72 ساعت فشار خونم بالا باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

من بطور دقیق متوجه سوال شما نشدم . به چه دلیل میخواین فشارتون رو بالا ببرید !!! ؟
اینکار بسیار خطرناک هست . اگر توضیح دقیق تر بدید میتونم راهنمایی کنم .
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Mohammad ، support
من چند روز پیش برای خدمت سربازی دفتر چه پست کردم اصلا هم قصد معافیت نداشتم ولی دکتر به من گفت فشار خونت بالا هست

بعد رفتم دکتر قلب و عروق قلب منو چک کرد دید سالمه و از این تعجب کرد که چرا فشار خون من بالا هست

حالا چند روز دیگه باید برم پیش دکتر نیرو انتظامی برای گرفتن فشار دوباره من حالا میخوام فشارم از اینی که هست بیشتر باشه

که بتونم معاف بشم

میدونم خطر ناک هست ولی الان من نیمتونم سربازی برم چون درس دارم ، کار دارم ، دانشگاه و هزاران چیز دیگه مخصوصا الان که شده 21 ماه

یعنی 21 ماه از زندگی عقب افتادن ( خیلیه)

من خودم فشار خونم بالا هست ولی میگن باید طوری باشه که قابل معاف شدن باشه

اگر بدونید چقدر حالم بده به خاطر این سربازی

ممنون میشم منو راهنمایی کنید
پاسخ
(1391/1/28، 07:23 عصر)Mr.Mohammad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من چند روز پیش برای خدمت سربازی دفتر چه پست کردم اصلا هم قصد معافیت نداشتم ولی دکتر به من گفت فشار خونت بالا هست

بعد رفتم دکتر قلب و عروق قلب منو چک کرد دید سالمه و از این تعجب کرد که چرا فشار خون من بالا هست

حالا چند روز دیگه باید برم پیش دکتر نیرو انتظامی برای گرفتن فشار دوباره من حالا میخوام فشارم از اینی که هست بیشتر باشه

که بتونم معاف بشم

میدونم خطر ناک هست ولی الان من نیمتونم سربازی برم چون درس دارم ، کار دارم ، دانشگاه و هزاران چیز دیگه مخصوصا الان که شده 21 ماه

یعنی 21 ماه از زندگی عقب افتادن ( خیلیه)

من خودم فشار خونم بالا هست ولی میگن باید طوری باشه که قابل معاف شدن باشه

اگر بدونید چقدر حالم بده به خاطر این سربازی

ممنون میشم منو راهنمایی کنید

اینکار بسیار خطرناک است و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را بوجود بیاورد . اگر هم قصد چنین کاری را دارید حتماً با یک متخصص قلب مشورت بفرمایید و با توصیه دوستان یا دیگران ، دارویی مصرف نکنید . علاوه بر اینها باید بدانید معمولاً در اینگونه موارد ابتدا فرد مشمول خدمت را برای چند روز در بیمارستان های وابسته به نیروهای مسلح بستری میکنند و زیر نظر میگیرند تا اطمینان حاصل شود که شما دارویی مصرف نمیکنید و فشار خون شما به دلیل بیماری میباشد !
پاسخ
نقل قول: چند روز در بیمارستان های وابسته به نیروهای مسلح بستری میکنند و زیر نظر میگیرند تا اطمینان حاصل شود که شما دارویی مصرف نمیکنید و فشار خون شما به دلیل بیماری میباشد !

حق باشماست حدود 72 ساعت بستری میکنن

خیلی جالب میشه برم پیش یک دکتر قلب بهش بگم فشار خونم بالا هست میخوام بالا تر بره Big Grin

ممنون از پاسختون

روز خوش
پاسخ
محمد جان عزیز بالا بردن فشار خون دور از جون شما احتمال سکته مغزی رو زیاد میکنه، داروهای مثل ویاگرا فشار خون رو بالا میبره اما فقط برای 5-6 ساعت، من نشنیدم دارویی فشارخون رو به مدت 72 ساعت بالا نگه داره. البته اینم بگم استرس هم فشار خون رو بالا میبره بنابراین وقتی بری اونجا احتمالا فشارخونت بالا میره، غذاهای پر نمک هم فشار رو بالا میبره.
شاد باشید.....
پاسخ
اگر ویاگرا بخورم سکته نمیکنم ؟

دارویی نیست که دز کمی داشته باشه

برای یک ساعت هم فشار منو بالا ببره خوبه هر یک ساعت یکی میخورم تا 72 ساعت تمام بشه

دارویی نیست که فشار خون منو 1 درجه ببره بالا

سکته هم نکنم

حالم هم بد نشه

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان