امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث در مورد استریلیراسیون.
سلام خدمت همه همکاران عزیز خودم، البته من خیلی دلم میخواست که یه بخش جداکانه ایی میبود تا ما میتونستیم تجربیاتمون رو مثلا از چه موادی تو کارمون استقاده میکنیم یا چه تکنیکی استفاده کردیم که ازش راضی بودیم بیان کنیم تا بتونیم دانش خودمون رو ارتقا بدیم، به هر حال هر کدوم از ما ممکنه سالی یکی دو بار سمینار و کنگره شرکت کنه ولی دنیای مجازی رو هر روز میشه چک کرد .
حالا برای شروع میخواستم یه نظر سنجی بکنیم ببینیم که از چه ماده ایی برای استریل کردن شیمیایی استفاده میکنید؟من خودم د------کس استفاده میکنم ، د------کس 53 پلاس با آب مخلوط میکنم، تا حالا هم چیز دیگه ای استفاده نکردم، برای کف مطب هم به دستیارم میگم موقع تی کشیدن از دتول هم استفاده کنه.
حالا شما عزیزان اگه مواد بهتری میشناسید یا تجربه دیگه ایی دارید بگید تا شاید به یه نتیجه خوب برسیم.
با سپاس از همه عزیزان......
پاسخ
 سپاس شده توسط support ، mmmmm44
شمادندانپزشکای پولدار صداتون از جای گرم درمیادآ ما که تو نون شبمون موندیم کاش منم دندانپزشک بودمSad
پاسخ
بابا دم شما گرم ، چه قوت قلبی دادی به ما......
در ضمن اگه شما مشکل مالی داری یا با دندونپزشکت مشکل داری قرار نیست بیایی خارج از بحث مطلب بنویسید. من راجع به روشهای استریل کردن سوال کردم نه راجع به جیب خودم یا دیگران.
از ادمین عزیز خواهش میکنم پستهای بی ربط به تاپیک رو حذف کنند.....
پاسخ
 سپاس شده توسط میلانا دی
ببخشید قصد جسارت نداشتم.اتفاقا از سوال تخصصی شما خیلی خوشم اومد اگه بقیه دندانپزشکا هم مثل شما یخوده وقت بذارنو بیان تو این دنیای مجازی هم واسه خودشون خوبه هم واسه بقیه این جور مبادلات علمی خیلی عالیه و همه میتونن استفاده کنن..منم قصد بی ارزش کردن سوال شما رو نداشتم فقط دلم از یک دندانپزشک پربود این طوری جواب شمارو دادم.معذرت می خوام. من به مباحث و اطلاعات دندانپزشکی خیلی علاقه دارم واسه همین عضو این تالار شدم.از خاطرات کاریتونم برامون بگید.درضمن یک سوال؟من دوسه سالی میشه از نخ دندون استفاده میکنم ولی الان میبینم بین بعضی دندونام فاصله افتاده واسه همین چندوقته دیگه نخ دندون نمی کشم ولی تو همه سایتا خوندم که نخ دندون خیلی مهمه حتی از مسواک شمابگین چیکار کنم به نظرخودم فاصله ای که بین دندونا می ندازه بدتره و بیشتر باعث خرابی دندون میشه.اگه جواب بدین ممنون میشم مرسی
پاسخ
(1391/1/31، 05:37 عصر)hosseinak نوشته است: سلام خدمت همه همکاران عزیز خودم، البته من خیلی دلم میخواست که یه بخش جداکانه ایی میبود تا ما میتونستیم تجربیاتمون رو مثلا از چه موادی تو کارمون استقاده میکنیم یا چه تکنیکی استفاده کردیم که ازش راضی بودیم بیان کنیم تا بتونیم دانش خودمون رو ارتقا بدیم، به هر حال هر کدوم از ما ممکنه سالی یکی دو بار سمینار و کنگره شرکت کنه ولی دنیای مجازی رو هر روز میشه چک کرد .
حالا برای شروع میخواستم یه نظر سنجی بکنیم ببینیم که از چه ماده ایی برای استریل کردن شیمیایی استفاده میکنید؟من خودم د------کس استفاده میکنم ، د------کس 53 پلاس با آب مخلوط میکنم، تا حالا هم چیز دیگه ای استفاده نکردم، برای کف مطب هم به دستیارم میگم موقع تی کشیدن از دتول هم استفاده کنه.
حالا شما عزیزان اگه مواد بهتری میشناسید یا تجربه دیگه ایی دارید بگید تا شاید به یه نتیجه خوب برسیم.
با سپاس از همه عزیزان......
سلام به همهSmile
منم د------کس استفاده میکنم.ولی واسه کف از وایتکس!!! استفاده میکنم.
پاسخ
عالی بودشو مرسی

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان