امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرده ارتجاعي
سلام من 20 سالمه و ازدواج کردم قبل شب زفاف دکتر نرفته بودم تا هایمنمو تشخیص بده از چه نوعی هستش بعد از 3 روز که از اون شب میگزشت رفدم دکتر چون اصلا خونریزی نداشتم حتی 1 قطره دکتر بهم گفت از نوع ارتجاعی هستی میخواستم بدونم چندین سال هم از ازدواج بگذره معاینه بشی دکتر میفهمه ارتجاعی هستی؟
پاسخ
سلام
من حدود 1سال بانامزدم رابطه داشتم!قبل ازرابطه هم به پزشک متخصص معالجه کردم ونوع پرده ی من رو ارتجایی تشخیص داد!الان حدود 2ماهه که دیگه دخول ندارم.مجداا پیش دکتررفتم.دکتر نتونست تشخیص بده که من قبلا رابطه داشتم!وگفت بعدازمدتی درپرده های ارتجاعی آثاره رابطه داشتن ازبین میرود!وفقط هنگام زایمان کاملا مشخص میشود!
آیااین موضوع درست است!؟!
پاسخ
من 3سال است که ازدواج کردم ورابطه داشتم به گفته پزشکی فانونی پرده من از نوع ارتجاعی بدون پارگی وخونریزی است ، به دلایلی میخواهیم از هم طلاق بگیریم ، میخواهم بدونم من که 6 ماه رابطه نداشتم ، دوباره به حالت اول باز میگردد
پاسخ
 سپاس شده توسط رهاه
عجب اتفاقایی میافته تو دنیا.مجبورید ازدواج نکرده خودتونو ناکار کنید.؟البته این ارتجاعی بودن برا بعضی خانوما بد نشده انگار...:dodgy:
پاسخ
سلام خانمهای محترم.
با ارسالاتون سوالای زیادی اومد تو ذهنم-نوع پردم حلقوی ارتجاعی هست-با صحبت های شما ینی این نوع پاره نمیشه و اگه مدتی رابطه نباشه به حالت اول برمیگرده آیا؟
پس خونریزی ای که من داشتم و در حد چند قطره بود چی بوده؟
نامزد هستم و 5 ماهه که رابطم کامل شده و سوال آخر اینکه من هنوز هنگام دخول درد دارم غیر طبیعیه آیا؟Huh
ممنون میشم اگه پاسخم را بدهین.
پاسخ
سلام خسنه نباشید ، آیا خونریزی بعد از سه بار مقاربت عادیه ؟ من با فاصله دو هفته ای مقاربت داشتم ولی بعد از 10_12 ساعت بعد از دفع ادرار چند قطر خون دیدم . در ضمن نوع پرده ام گوشتی بود .
پاسخ
سلام ....وقت بخیر
من به گفته دکتر نوع پردم ارتجاعی هست!!2 بار نزدیکی داشتم ولی بعدش که به دکتر مراجعه کردم گفتن که پردم سالمه و هیچ مشکلی نداره ....
ممکنه تا زمان زایمان پردم سالم بمونه؟
یا اینکه تا زمانی که به طور مداوم و پشت سر هم نزدیکی نداشته باشم پردم آسیبی نمیبینه؟
یه سوال دیگه...
این نوع پرده امکانش هست یه مدت طولانی بعد از نزدیکی به حالت اولش برگرده؟
ممنون
پاسخ
(1391/6/30، 09:49 عصر)سميه 10 نوشته است: سلام
من حدود 4 ماهه با نامزدم سكس از واژن دارم هيچ خوني نديدم اوايل بعد از 2 بار سكس به متخصص زنان مراجعه كردم و ايشون پرده رو از نوع حلقوي و سالم تشخيص داد دوباره بعد از حدود 10 بار رابطه به 3ماما و يك پزشك داخلي كه دكتر زنان هم بود مراجعه كردم كه يكي از ماما گفت ارتجاعي هستي دومي گفت پرده حلقوي ارتجاعي و سالمه و درون گواهي سلامت هم نوشت اولين دخول بدون پارگي و خونريزي.پزشك داخلي هم پرده را حلقوي پايه كوتاه تشخيص داد اما يكي از ماماها گفت پرده ارتجاعيه اما در ساعت 6 و 7 پارگي وجود دارد.ميخواستم بدونم به نظر شما پرده من سالمه؟ميتونه از نوعي باشد كه با زايمان پاره ميشه؟آيا تشخيص دكترها در سالم بودن اشتباه بوده يا درست؟
وقتي خودم پردمو نگاه ميكنم زماني كه لبه هاي مهبل رو به طور عادي باز ميكنم يك حالت گوشتي در وسط ميبينم كه يك سوراخ هم دارد ولي وقتي لبه هاي مهبل رو به طرف بيرون ميكشم و از هم بازشون ميكنم سوراخ پرده باز ميشه و داخلش كاملا ديده ميشه اين نشانه پارگيه؟
پاسخ
(1391/8/6، 01:30 عصر)dr.roya نوشته است:
(1391/6/30، 09:49 عصر)سميه 10 نوشته است: سلام
من حدود 4 ماهه با نامزدم سكس از واژن دارم هيچ خوني نديدم اوايل بعد از 2 بار سكس به متخصص زنان مراجعه كردم و ايشون پرده رو از نوع حلقوي و سالم تشخيص داد دوباره بعد از حدود 10 بار رابطه به 3ماما و يك پزشك داخلي كه دكتر زنان هم بود مراجعه كردم كه يكي از ماما گفت ارتجاعي هستي دومي گفت پرده حلقوي ارتجاعي و سالمه و درون گواهي سلامت هم نوشت اولين دخول بدون پارگي و خونريزي.پزشك داخلي هم پرده را حلقوي پايه كوتاه تشخيص داد اما يكي از ماماها گفت پرده ارتجاعيه اما در ساعت 6 و 7 پارگي وجود دارد.ميخواستم بدونم به نظر شما پرده من سالمه؟ميتونه از نوعي باشد كه با زايمان پاره ميشه؟آيا تشخيص دكترها در سالم بودن اشتباه بوده يا درست؟
وقتي خودم پردمو نگاه ميكنم زماني كه لبه هاي مهبل رو به طور عادي باز ميكنم يك حالت گوشتي در وسط ميبينم كه يك سوراخ هم دارد ولي وقتي لبه هاي مهبل رو به طرف بيرون ميكشم و از هم بازشون ميكنم سوراخ پرده باز ميشه و داخلش كاملا ديده ميشه اين نشانه پارگيه؟

با سلام

شما از طریق نوشتن نظر تعدادی ماما ، بدون معاینه از بنده می خواهید که نظر بدهم آیا پرده بکارت شما سالم است یا خیر ؟!!!!!
یا به نظر شما همچنین چیزی امکان پذیر است ؟
بنده به شما توصیه می کنم به جای اینکه به ماما مراجعه نمایید به پزشک متخصص زنان برای آخرین بار مراجعه کرده و نظر ایشان را به عنوان تشخیص نهایی در نظر بگیرید .
پاسخ
سلام.من حدودیک سال رابطه جنسی داشتم از اولین بار هیچ خونی نیومد ولی کمی درد داشت حالا بعد از یکسال میخوام ازدواج کنم آیا دکتر به من گواهی سلامت میده یا اصلا میشه تشخیص داده من قبلا رابطه جنسی داشتم؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان