dr.montazeri2

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرده ارتجاعي
من میخوام عضویتم درسایتو رو لغوکنم چطوری می تونم؟
پاسخ
سلام؛شمامشخص نکردید پردتون ارتجاعیه یان ولی پرده ای که در رابطه ی جنسی پاره نمی شود پرده ارتجاعی است یعنی در هنگام رابطه باز شده و بعد از ان مجددا به حالت اول خود بر می گردد. البته فردی که متبحر باشد در معاینه می تواند تشخیص دهد که صاحب چنین پرده ای ایا رابطه داشته یا نه ولی ممکن است علیرغم داشتن رابطه اصلا مشخص نشود که رابطه جنسی وجود داشته است.
پاسخ
 سپاس شده توسط sara21
ممنون از راهنماییتون.من قبلش نرفته بودم دکتر واسه همین نمیدونم که چرا اینجوری بوده.امکان داره کسی مادرزاد بکارت نداشته باشه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط sara21
بله عزيزم افرادي هستندكه پرده بكارتشون ازنوع ارتجاعي هست يابه اصطلاح بكارت ندارند،پرده ارتجاعي به اندازه ي كافي انعطاف پذيروقابل ارتجاع است وهنگام ورودآلت تناسلي پاره نمي شوديابه صورت جزئي پاره مي شودكه معمولابدون خونريزي مي باشد به هرحال نگران نباشيدشماابتدابايدبه پزشك متخصص مراجعه فرماييدونوع پردتون رومشخص كنيدبعدايشون تشخيص مي دهندكه آياآسيب رسيده يان..
سربلندوشادباشيد.
پاسخ
 سپاس شده توسط sara21 ، فاطمه كريمي
ممکنه با دیدن تصویر بگین که پرده سالمه یا پاره شده؟
پاسخ
سلام خسته نباشید من چند ماه پیش چند بار رابطه ی جنسی داشتم چون نمیدونستم پردم از چه نوعی هست اجازه ی ورود آلت رو نمیدادم ولی بعد از چندبار نزدیکی خونریزی کمی داشتم دوستم بعد از خونریزی برای اینکه مطمئن بشه پرده ازبین نرفته پرده رو با انگشت لمس کرد و لی چیزی حس نکرد نمیدونم چجوری توضیح بدم ولی گفت وقتی انگشتمو وارد میکنم چیزی حس نمی کنم اما وقتی درمیارم پردت رو میبینم وگفت ک پردت از نوع ارتجاعی است یعنی بعد از نزدیکی دوباره جمع میشه و به حالت اول برمیگرده میخوام بدونم باتوجه به خونریزی که چند ماه پیش داشتم پرده من میتونه از نوع ارتجاعی باشه چون بعضی از پرده ها هستند که با کوچکترین حرکتی ازبین میرن حالا ممکن همراه با خونریزی باشن یا نباشن
پاسخ
سلام من قبلا با نامزدم رابطه داشتم و پرده امو از دست دادم و خیلی هم خون اومد....بعد نامزدیمون بهم خورد و رفتم پردمو دوختم ....همین چند وقت پیش دوباره رابطه جنسی داشتم ولی این سری اصلا خون نیومد ...ولی سوزش داشتم ...انگار که بسته هست فقط داره خراشیده میشه....حتی وقتی رابطه جنسیون تموم شد انگار باز تنگ شد وبسته...من الان موندم هنوز سالمه یا نه؟؟[/size]
پاسخ
سلام.
وقت بخیر.
میخواستم در مورد ترمیم بکارتی که 6 سال پیش از بین رفته و در مدت 6 سال نزدیکی زیادی صورت گرفته بپرسم.البته مشکل من از عدم اطلاع از وجود بکارت در بدن زن بود .با کسی که این کار رو کردم به امید ازدواج بود که تا مرحله ی نامزدی پیش رفت ولی بهم خورد و پدرم مخالف سرسخت هستن ولی هر دومون تصمیم به جدایی داریم.چند جا دکتر رفتم و گفتن 3 روز قبل از ازدواج برم تا بتونن بخیه بزنن میخواستم بدونم برای من راه بهتری هم هست یا نه.ممنون میشم اگه بهم جواب بدید.
پاسخ
سلام.
وقت بخیر.
میخواستم در مورد ترمیم بکارتی که 6 سال پیش از بین رفته و در مدت 6 سال نزدیکی زیادی صورت گرفته بپرسم.البته مشکل من از عدم اطلاع از وجود بکارت در بدن زن بود .با کسی که این کار رو کردم به امید ازدواج بود که تا مرحله ی نامزدی پیش رفت ولی بهم خورد و پدرم مخالف سرسخت هستن ولی هر دومون تصمیم به جدایی داریم.چند جا دکتر رفتم و گفتن 3 روز قبل از ازدواج برم تا بتونن بخیه بزنن میخواستم بدونم برای من راه بهتری هم هست یا نه.ممنون میشم اگه بهم جواب بدید.
پاسخ
سلام.من سه بار رابطه جنسی داشتم ولی با وجود اینکه بار دوم فشار زیاد بود خونی نیومد اما بار سوم یه کم خون اومد رفتم پیش دکتر گفت که پردت ارتجاعیه ولی یه زخم کوچیک در پایین واژن بوجود اومده که به خاطر خشن رابطه جنسی کردن میتونه باشه.حالا سوالم اینه که احتمالش هست این زخم خود به خود و پس از مدتی ترمیم بشه??خواهش میکنم جواب بدید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان