dr.montazeri2

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرده ارتجاعي
سلام من ده سال بیش تو یه اولین ارتباطم با بسر بکارتمو از دست دادم متاسفانه اوت موقع نمی دونستم پرده چی هست به هر حال بعد از اون نوقع چون خونواده سنتی داشتیم تصمیم گرفتم مشکلمو فراموش کنم و به خودم میگفتم هیچ وقت ازدواج نمی کنم ده سال با کابوسو ترس و فهنیدن خونواده سپری کردم ولی دیگه خسته شدم دلم میخاد ازدواج کنم الان از ترس فاش شدن این موضوع می ترسم به پسری نزدیک شم دوستان لطفا راهنماییم کنید من شنیدم اگه بدوزی باید حتما بعدش نزدیکی داشته باشی یعنی نمیشه بدوزی ولی نزدیکی نداسته باشی و بکارتت مث زمان دختریت سالم بمونه یعنی من میخام بدوزم که از دست این عذاب وجدان و ترس راحت شم میخام راحت شم دیگه هر شب گریه نکنم
پاسخ
علایم و مشخصات برای تشخیص پرده ارتجایی چیست ؟ کاملا توضیح دهید لطفا
پاسخ
(1394/8/30، 02:53 عصر)imanmischif نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علایم و مشخصات برای تشخیص پرده ارتجایی چیست ؟ کاملا توضیح دهید لطفا

با سلام
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
سلام من 23 سالمه مجرد هم هستم.خیلی وقته خودارضایی میکنم چند بارهم خواستم ترکش کنم ولی به علت بالا بودن میل جنسی نتونستم..رفتم دکتر گفتن پردم ارتجاعی هست و خونریزی هم نداره..چندبار دخول داشتم خون نیومده درد هم نداشتم.تا اخرین باری که دخول داشتم به اندازه چند ثانیه خونریزی کردم یعنی پردمو از دست دادم؟چطوری ممکنه اخه اینهمه دخول خونریزی نداشته باشم  پس این خونا واسه چی بوده میگن بعد یه مدت به حالت قبلش برمیگرده این درسته؟ توروخدا جواب بدین چند روزه خواب و خوراک ندارم
پاسخ
سلام من ١٨سالمه ودوسال پيش سكس داشتم تواينترنت خوندم گوشتاي ورودي واژن همون پردست من بااين كه سكس داشتم اون گوشتاي صورتي داخل واژنم ميبينم ميخواستم بدونم امكان داره پردم برگشته باشه؟؟
پاسخ
سلام و خسته نباشید دختری 26ساله هستم رابطه داشتم اما هیچ درد و هیچ سوزشی نداشتم اما وقتی به دسشویی رفتم یه لکه خون دیدم به پزشک زنان مراجعه کردم و دکتر پرده من را ارتجاعی تشخیص دادن و گفتند که یه گوشه ای از پرده پاره شده اما نه بطور کامل میخوام ببینم اگه نزدیکی نداشته باشم پرده من چون ارتجاعی هست قابل بازگشت هست یا خیر؟و پزشک بعد از زمان طولانی میتونه تشخیص بده که نزدیکی داشتم یا خیر؟
پاسخ
سلام وقتی با نامزدم رابطه برقرار کردم درد داشت اما هیچ خونی ندیدم نوع پردم ارتجاعی هس
پاسخ
سلام من 33 سالمه 4 ماه پیش اولین نزدیکی رو داشتم چون به میل خودم نبود کاملا و کمی بالاجبار بود پردم که به عقیده پزشک زنان ارتجاعیه کمی آسیب دید و خونریزی زیاد متاسانه من بعد اون قضیه و حرف دکتر زنان که بهم گفت در هر صورت پزشکی قانونی بهت برگه سلامت نمیده نا امید شدم و دوباره بعد چند وقت با شخصی که دوست شدم نزدیکی کردم چون فکر میکردم دیگه کارم تموم شده فرقی به حالم نمیکنه ولی در دومین نزدیکیمم کلی خونریزی داشتم و تعجب کردم چون پزشکی که پیشش رفتم فوق تخصص بود و من مطمئن بودم همچین اشتباهی نمیکنه و البته پیشنهاد ترمیم بهم داد ولی گفت قول نمیدم پزشک قانونی نفهمه . میخواستم بپرسم اگه ارتجاعی بوده چرا 2 بار من خونریزی داشتم اونم کم نه .البته در بار سوم به بعد اصلا خونریزی نداشتم و اگر فاصله بین رابطم بیفته باز تنگ میشه و با کمی زور وارد میشه. با تشکر از شما
پاسخ
دوستان یه متخصص زنان خیلی خوب میخاستم که مشاوره کامل داشته باشه
ممنون میشم راهنمایی کنین؟؟؟
پاسخ
سلام خسته نباشید.ببخشید وقتتون رو گرفتم یک سئوالی داشتم.
راسش من دختر نیستم.البته تا الانم رابطه جنسی نداشتم و فقط از سرکنجکاوی این مشکل برام پیش اومده حالا میخوام ازدواج کنم.میخواستم ببینم آیا ممکنه بهم گواهی بدید که یک جوری مشکلم رو بتونم به پسره توضیح بدم؟؟ممنون میشم اگر کمکم کنید.
البته اینم اضافه کنم که سابقیه کیست هم داشتم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان