dr.montazeri2

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرده ارتجاعي
سلام
من حدود 4 ماهه با نامزدم سكس از واژن دارم هيچ خوني نديدم اوايل بعد از 2 بار سكس به متخصص زنان مراجعه كردم و ايشون پرده رو از نوع حلقوي و سالم تشخيص داد دوباره بعد از حدود 10 بار رابطه به 3ماما و يك پزشك داخلي كه دكتر زنان هم بود مراجعه كردم كه يكي از ماما گفت ارتجاعي هستي دومي گفت پرده حلقوي ارتجاعي و سالمه و درون گواهي سلامت هم نوشت اولين دخول بدون پارگي و خونريزي.پزشك داخلي هم پرده را حلقوي پايه كوتاه تشخيص داد اما يكي از ماماها گفت پرده ارتجاعيه اما در ساعت 6 و 7 پارگي وجود دارد.ميخواستم بدونم به نظر شما پرده من سالمه؟ميتونه از نوعي باشد كه با زايمان پاره ميشه؟آيا تشخيص دكترها در سالم بودن اشتباه بوده يا درست؟
وقتي خودم پردمو نگاه ميكنم زماني كه لبه هاي مهبل رو به طور عادي باز ميكنم يك حالت گوشتي در وسط ميبينم كه يك سوراخ هم دارد ولي وقتي لبه هاي مهبل رو به طرف بيرون ميكشم و از هم بازشون ميكنم سوراخ پرده باز ميشه و داخلش كاملا ديده ميشه اين نشانه پارگيه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط mojtaba71 ، فرزانه66
(1391/6/30، 09:49 عصر)سميه 10 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من حدود 4 ماهه با نامزدم سكس از واژن دارم هيچ خوني نديدم اوايل بعد از 2 بار سكس به متخصص زنان مراجعه كردم و ايشون پرده رو از نوع حلقوي و سالم تشخيص داد دوباره بعد از حدود 10 بار رابطه به 3ماما و يك پزشك داخلي كه دكتر زنان هم بود مراجعه كردم كه يكي از ماما گفت ارتجاعي هستي دومي گفت پرده حلقوي ارتجاعي و سالمه و درون گواهي سلامت هم نوشت اولين دخول بدون پارگي و خونريزي.پزشك داخلي هم پرده را حلقوي پايه كوتاه تشخيص داد اما يكي از ماماها گفت پرده ارتجاعيه اما در ساعت 6 و 7 پارگي وجود دارد.ميخواستم بدونم به نظر شما پرده من سالمه؟ميتونه از نوعي باشد كه با زايمان پاره ميشه؟آيا تشخيص دكترها در سالم بودن اشتباه بوده يا درست؟
وقتي خودم پردمو نگاه ميكنم زماني كه لبه هاي مهبل رو به طور عادي باز ميكنم يك حالت گوشتي در وسط ميبينم كه يك سوراخ هم دارد ولي وقتي لبه هاي مهبل رو به طرف بيرون ميكشم و از هم بازشون ميكنم سوراخ پرده باز ميشه و داخلش كاملا ديده ميشه اين نشانه پارگيه؟

با سلام

شما از طریق نوشتن نظر تعدادی ماما ، بدون معاینه از بنده می خواهید که نظر بدهم آیا پرده بکارت شما سالم است یا خیر ؟!!!!!
یا به نظر شما همچنین چیزی امکان پذیر است ؟
بنده به شما توصیه می کنم به جای اینکه به ماما مراجعه نمایید به پزشک متخصص زنان برای آخرین بار مراجعه کرده و نظر ایشان را به عنوان تشخیص نهایی در نظر بگیرید .
پاسخ
 سپاس شده توسط support
سلام
وقتتون بخیر
سوال من در مورد پرده ارتجاعی هست.
3 ماه پیش پیش دکتر زنان رفتم برای چک کردن پرده.
ازم پرسیدن رابطه جنسی داشتی منم نداشتن گفتم نه. وقتی چک کردن با تعجب گفتن خیلی بازه و 2 و 3 بار دیگه نگاه کردن و پرسیدن جراحی داشتی که من نداشتم . خلاصه بعد از 3 بار نگاه کردن گفتن حلقوی ارتجاعی خونریزی هم اصلا نداری.
2 هفته بعد من اولین رابطه جنسی و داشتم
که دفعه سوم موفق شدیم با درد زیاد و خونریزی زیاد. تا دفعه پنجم هم حونریزی داشتم که دفعه 4و 5 خیلی کمتر شد
دلیلش چی میتونه باشه؟ ممکنه دکتر اشتباه کرده باشه و پرده من ارتجاعی نباشه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط مریم نظری
باسلام و خسته نباشي . من دختري هستم 24 ساله . سه سال بيش نامزد بودم و نزديكي داشتم و نامزدم براثر يك حادثه فوت كرد و من برده بكارتم با يه دكتر متخصص عمل كردم و دوختم و الان بعداز 4ماه بعد از عمل بكارتم دوباره بر اثر نزديكي بردمو از دست دادم خواستم بيرسم ميشه براي باره دوم دوباره برده بكارت رو عمل كنم ؟ و سوال دومم اينه بعداز عمل جراحي برده بخوام ازدواج كنم بعد از نزديكي دكتر ميتونه مشخص كنه كه من قبلا جراحي كردم يا مشخص نميشه جون نزديكي كردم و جاي زخم از بين رفته؟ لطفا منو راهنمايي كنيد متشكرم
پاسخ
سلام خسته نباشید من نوع پرده م ارتجاعی هست اما من رابطه داشتم چندین بار.اگر به پزشک مراجعه کنم متوجه میشه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ho0oman ، ماهیجان
سلام من 4سال پیش با نامزدم چندین بار نزدیکی داشتم.بار اول هم خون نیامد.ک پیش متخصص هم رفتم گفتن پردت ارتجاعیه.اما یخورده لب پردهات خراش برداشته.و الان 4سال هم است جدا شدیم خواستم بدونم الان خراشی رو پردم هست؟ایا پردهای ارتجاعی بعد از چندسال نزدیکی نکردن دوباره ب حالت اول برمیگردن
پاسخ
 سپاس شده توسط darya1373
(1392/4/2، 09:03 عصر)فاطیما20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشید من نوع پرده م ارتجاعی هست اما من رابطه داشتم چندین بار.اگر به پزشک مراجعه کنم متوجه میشه؟

اره عزیزم میشه.من تجربه داشتم
پاسخ
(1392/4/2، 09:03 عصر)فاطیما20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
بله.......ارتجاعی بودن پرده ربطی به این موضوع نداره و پزشک با معاینه متوجه خواهد شد...خصوصا چون چندین بار رابطه داشتید و کامل هم بوده پزشک متوجه خواهد شد

(1391/9/4، 12:40 عصر)sahar 337 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
وقتتون بخیر
سوال من در مورد پرده ارتجاعی هست.
3 ماه پیش پیش دکتر زنان رفتم برای چک کردن پرده.
ازم  پرسیدن ارتباط جنسی داشتی منم نداشتن گفتم نه. وقتی چک کردن با تعجب گفتن خیلی بازه و 2 و 3 بار دیگه نگاه کردن و پرسیدن جراحی داشتی که من نداشتم . خلاصه  بعد از 3 بار نگاه کردن گفتن حلقوی ارتجاعی خونریزی هم اصلا نداری.
2 هفته بعد من اولین ارتباط جنسی و داشتم
که دفعه سوم موفق شدیم با درد زیاد و خونریزی زیاد. تا دفعه پنجم هم حونریزی داشتم که دفعه 4و 5 خیلی کمتر شد
دلیلش چی میتونه باشه؟ ممکنه دکتر اشتباه کرده باشه و پرده من ارتجاعی نباشه؟
نوع پرده جز با معاینه پزشک زنان قابل تشخیص قطعی نخواهد بود
پاسخ
 سپاس شده توسط support ، دکتر غلامعلی نوری
سلام من 3هفته قبل رفتم دکتر گفت برده ام ارتجاعی هست 3روز قبل رابطه داشتم اگه فردا برم دکتر میگه برده دارم؟ 1قطره هم خون نیومده
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان