امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانه های قرمز رنگ
ممنون از پاسخ شما. برای من یک سوال مطرح است که آیا می شود در عرض این 10 روز هیچ کدام از اهالی خانه به این بیماری مبتلا نشوند؟ من یک پسر 7 ساله هم دارم که کاملا در تماس با کودک هست و همچنین خودم.
فعلا که دکتر تمام مواد پروتئینی را برای من ممنوع کردن و یکسری آزمایش برای کودکم نوشتند. گفتند اگر این گال نباشد باید کودکم بستری شود تا علت مشخص گردد.
برای کودک من داروی سیتریزین را تجویز کردند با اینکه این یک داروی خیلی خوبی برای خارش هست کودک من هنوز خارش دارد و بی تابی می کند.
من از این نگران هستم که این بیماری گال نباشد. Sad
پاسخ
(1392/2/16، 01:21 عصر)s.tajeri نوشته است: ممنون از پاسخ شما. برای من یک سوال مطرح است که آیا می شود در عرض این 10 روز هیچ کدام از اهالی خانه به این بیماری مبتلا نشوند؟ من یک پسر 7 ساله هم دارم که کاملا در تماس با کودک هست و همچنین خودم.
فعلا که دکتر تمام مواد پروتئینی را برای من ممنوع کردن و یکسری آزمایش برای کودکم نوشتند. گفتند اگر این گال نباشد باید کودکم بستری شود تا علت مشخص گردد.
برای کودک من داروی سیتریزین را تجویز کردند با اینکه این یک داروی خیلی خوبی برای خارش هست کودک من هنوز خارش دارد و بی تابی می کند.
من از این نگران هستم که این بیماری گال نباشد. Sad

درود 

خارش در گری   دیر خوب می شود  شاید دوهفته  پس از درمان !!

نه نگران نباشید  وسواس بیش از اندازه زیانبار تر است  

من می گویم  حد زیاد  تا چند روز دیگر بسیار نسبت به اکنون بهتر می شود
پاسخ
 سپاس شده توسط s.tajeri ، support
خیلی ممنون. امیدوارم که همانطور که شما فرمودید باشد. توکلم به خدا و امیدوارم کودکم هرچه زودتر بهبود یابد.
پاسخ
 سپاس شده توسط دکتر غلامعلی نوری
Photo 
سلام
بچه من هم ۴ سالشه الان سه هفته است در جاهای مختلف بدنش دونه های قرمز رنگ  درمیاد  بهمراه خارش مخصوصا دور گردنش. متخصص آلرژی قرص تلفست ۳۰ و کپسول پروکید داد ولی هیچ اثری نداشت لطفا من را راهنمایی کنیک
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان