dr.montazeri2

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانه های قرمز رنگ
با سلام
من یک نوزاد 6 ماهه دارم که تقریبا 10 روز هست که روی بدنش دانه های قرمز زده. ابتدا زیر چانه اش بود ولی بعدش تمام صورت و بدنش پر شد. به پزشک اطفال مراجعه کردم به من گفتند که این دانه ها در اثر گرمی زده شده و با مصرف یکسری کرم ها که دادند خوب می شود ولی من الان 4 روز است که این داروها را مصرف کردم و هیچ بهبودی در حال فرزندم مشاهده نکردم مججدا با دکتر تماس گرفتم و به من گفتند که اگر تا 2 روز دیگر خوب نشد به پزشک و متخصص پوست مراجعه کن. من خیلی می ترسم. در دوران بارداری براساس تجویز پزشک و با توجه به اینکه من مشکل انعقاد خون داشتم و قبلا هم سقط کردم از آمپول های clexane 60 mg استفاده کردم. می ترسم این دانه های روی پوست فرزندم از اثرات استفاده از آن آمپول ها باشد. از متخصصین محترم تقاضا دارم جواب من رو بدهند و من از این نگرانی رهایی یابم.
با تشکر.
پاسخ
(1392/2/12، 02:46 عصر)s.tajeri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من یک نوزاد 6 ماهه دارم که تقریبا 10 روز هست که روی بدنش دانه های قرمز زده. ابتدا زیر چانه اش بود ولی بعدش تمام صورت و بدنش پر شد. به پزشک اطفال مراجعه کردم به من گفتند که این دانه ها در اثر گرمی زده شده و با مصرف یکسری کرم ها که دادند خوب می شود ولی من الان 4 روز است که این داروها را مصرف کردم و هیچ بهبودی در حال فرزندم مشاهده نکردم مججدا با دکتر تماس گرفتم و به من گفتند که اگر تا 2 روز دیگر خوب نشد به پزشک و متخصص پوست مراجعه کن. من خیلی می ترسم. در دوران بارداری براساس تجویز پزشک و با توجه به اینکه من مشکل انعقاد خون داشتم و قبلا هم سقط کردم از آمپول های clexane 60 mg استفاده کردم. می ترسم این دانه های روی پوست فرزندم از اثرات استفاده از آن آمپول ها باشد. از متخصصین محترم تقاضا دارم جواب من رو بدهند و من از این نگرانی رهایی یابم.
با تشکر.

درود

آیا  شیر خوردن کودک خوب است ؟
 تب  دارد؟
 جوشها  پوسته ریزی دارند ؟
  کودک سرفه و آبریزش دارد ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط s.tajeri
بله شیر خوردنش خوب هست شیر خشک هم به صورت کمکی مصرف می کند در این مدت هم شیر خشک رو مثل قبل می خورد. هیچ علائمی ندارد. فقط دیروز بعضی از این دانه ها که در پای بچه زده شده بود خون افتاد که شاید بخاطر فشار my babay بوده. جوشها ریز و قرمز رنگ است ولی زیر گردنش یکمی بزرگتر است.
پاسخ
(1392/2/12، 04:12 عصر)s.tajeri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله شیر خوردنش خوب هست شیر خشک هم به صورت کمکی مصرف می کند در این مدت هم شیر خشک رو مثل قبل می خورد. هیچ علائمی ندارد. فقط دیروز بعضی از این دانه ها که در پای بچه زده شده بود خون افتاد که شاید بخاطر فشار my babay بوده. جوشها ریز و قرمز رنگ است ولی زیر گردنش یکمی بزرگتر است.

غذای کمکی چه چیزی می خورد ؟

با رویکرد به پاسخهای شما  شاید گونه ای ناسازگاری ( حساسیت) غذایی باشد ؟ یا گرفتاری ملایم ویروسی
آیا کیوی یا میوه ی دیگری به او ندادین ؟؟ شیرخشک چی می خورد نام ببرید

چکیده ایکه جای نگرانی نیست
پاسخ
 سپاس شده توسط s.tajeri
بسیار سپاسگزارم از پاسختان. غذای کمکی سوپ, فرنی و حریره بادام می دهم. نام شیر خشک هم بیو میل هست.. از میوه ها هم سیب می دهم و گاهی اوقات خیار.
پاسخ
(1392/2/12، 11:57 عصر)s.tajeri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار سپاسگزارم از پاسختان. غذای کمکی سوپ, فرنی و حریره بادام می دهم. نام شیر خشک هم بیو میل هست.. از میوه ها هم سیب می دهم و گاهی اوقات خیار.

مایه کوبی ( واکسن) شش ماهگی را چند روز پیش زده ؟
پاسخ
من به متخصص آلرژی مراجعه کردم و به من گفتن که این دانه ها آلرژی نیست احتمال دارد که گال باشد. باید به متخصص پوست مراجعه کنید.
پاسخ
(1392/2/16، 10:20 صبح)s.tajeri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من به متخصص آلرژی مراجعه کردم و به من گفتن که این دانه ها آلرژی نیست احتمال دارد که گال باشد. باید به متخصص پوست مراجعه کنید.

درود

پیشتر هم به پرسشگران  گفته ام که  شناسایی( تشخیص)  بیماریهای پوستی  از راه دور

و بدون دیدن   پوست گرفتار  شدنی نیست

ایا جوشهای  کودک شما  مانند نگاره های زیر است

[تصویر:  473px-Acarodermatitis_Hand.jpg]

[تصویر:  800px-Acarodermatitis_Arm.jpg]

اگر بیماری کودک شما  گری ( گال ) باشد  بهتر است همه ی افراد خانواده  درمان شوند
پاسخ
بله جوشهای روی پوست کودک من مشابه عکس های ارسالی شماست.
پاسخ
(1392/2/16، 12:45 عصر)s.tajeri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله جوشهای روی پوست کودک من مشابه عکس های ارسالی شماست.

خوب  این گری است 
 بیماری  خطرناکی نیست  با بهداشتکاری  از بین می رود 

من دارو سفارش نمی کنم چون سن کودک شما کم است و  آزارهای دارویی ( عوارض) آن بیشتر از خود بیماری است !
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان