امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تب و دانه های قرمز
با سلام
یه پسر 10 ماه دارم الان 5 روز تب داره که با دارو کنترل شده اسهال داره و خوب غذا  نمی خوره سه روز پیش بی قرار هم بود و از دیروز دانه های قرمز رنگی روی شکم و کمرش وصورتش زده که اولش ریز بود ولی به مرور درشت تر شده
الان دمای بدنش بالا نیست خیلی نگرانم ممکن سرخچه باشه.
پاسخ
درود

آیا  آبریزش دارد ؟
 سرفه ؟
 خارش؟
پاسخ
با سلام
آبریزش سرفه و خارش نداره.
امروز بردمش دکتر گفت بعد از تب این دونه ها ریخته بیرون البته الان تب نداره و دارو هیدروکسی زین دادن هر 8 ساعت بخوره تا فردا اگه خوب نشد دوباره ببرمش ساعت 6 عصر بهش دادم تا 9 دونه ها کمررنگ شد اما دوباره ساعت 10.30 شروع به پررنگ شدن کرد.
حالا چیکار کنم؟
مرسی.
پاسخ
(1392/3/4، 03:11 صبح)shima_628 نوشته است: با سلام
آبریزش سرفه و خارش نداره.
امروز بردمش دکتر گفت بعد از تب این دونه ها ریخته بیرون البته الان تب نداره و دارو هیدروکسی زین دادن هر 8 ساعت بخوره تا فردا اگه خوب نشد دوباره ببرمش ساعت 6 عصر بهش دادم تا 9 دونه ها کمررنگ شد اما دوباره ساعت 10.30 شروع به پررنگ شدن کرد.
حالا چیکار کنم؟
مرسی.

درود

این یک گرفتاری بی اهمیت ویروسیه جای نگرانی نداره  چند روز دیگه خوب می شه
پاسخ
 سپاس شده توسط support
سلام. امروز صبح ساعت ۴ بچه با گریه بیدار شد . دیدم پاهاش دونه قرمز داره و کمی تب . ساعت ۸ بردم دکتر و گفت حساسیت غذاییه و دارو داد . شریت هیدروکسی زین ، سفالکسین ، استامینوفن که همه رو استفاده کردیم والبته پماد کالاندولا استفاده کردیم . از صبح بی قراره مرتب گریه میکنه . در ضمن دیشب مقداری آب هویج دادیم و ظهر روز قبل هم مقداری آب لیمو شیرین دادیم . بچه از لحضه تولد شیر خشک استفاده میکنه . الان ۱۲ ماهشه. لطفا راهنمایی کنید ممنونم . چطور میتونم عکس ارسال کنم

ابریزش بینی و خارش داره
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان