اطلاعیه ها
  • به تالار گفتگوی پزشکان و دندانپزشکان ایران خوش آمدید.
  • برای دسترسی به همه امکانات تالار ، از اینجا ثبت نام کنید.
  • لطفاً قبل از ارسال هر گونه مطلبی ، ابتدا قوانین تالار را مطالعه فرمایید.
  • امیدواریم از فعالیت در این تالار لذت ببرید.

کلاسهای آمادگی آزمون دستیاری
زمان کنونی: ۱۳۹۳/۷/۲۸، ۰۷:۴۹ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: amirreza
آخرین ارسال: سيما كريمي كيا
پاسخ: 20
بازدید: 15077

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
amirreza آفلاین
تازه وارد
Registered

اعتبار: 0
ارسال: #1
با سلام به همکارهای عزیزم.
من امسال می خوام برای آزمون دستیاری شروع کنم به خوندن. از دوسته
ایی که تجربه حضور در کلاسهای دستیاری رو دارند خواهش میکنم نظراتشون رو بدن. متاسفانه از پرس و جوهایی که تا حالا کردم احساس میکنم بیشتر بچه ها از روی تعصب راجع به یک کلاس نظر میدن (خیلی هم عجیبه که آدم نسبت به یک آموزشگاه تعصب داشته باشه Exclamation) . از شما خواهش میکنم بدون حاشیه فقط راجع به کیفیت این آموزشگاهها نظر بدین . مطمئنا خیلی ها به این اطلاعات احتیاج دارن. Heart

امروز هم گذشت مرا بی تو زندگی!
۱۳۸۹/۲/۱۱ ۱۰:۴۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
dr.nash آفلاین
تازه وارد
Registered

ارسال: #2
RE: کلاسهای آمادگی آزمون دستیاری
با سلام ...به نظر من کلاس سروش با توجه به اساتیدش خصوصا داخلی و اطفال خوبه ...در مجموع چون اساتید هر درس متخصص همان رشته اند اکثرا .....ودر نهایت هر کلاسی که انتخاب کنی فرق زیادی نداره باید روی جزوه ها مسلط بشی ...همه جزوه ها هم کم و کسری دارن ولی در مجموع تسلط روی همون مطالب رمز موفقیت است ...
وبلاگ من : drnash1.persianblog.ir
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۸۹/۲/۱۲ ۱۰:۲۹ عصر، توسط dr.nash.)
۱۳۸۹/۲/۱۲ ۱۰:۲۸ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
mehrdad
Unregistered

ارسال: #3
dooste gerami man be toore koli ba tavajoh be masayele mokhtalef pishnahad mikonam talashy ke baraye residentye iran mikonid baraye keshvarhaye dege anjam bedyn. ghatan ham shanse ghaboolie baalatar va ham asasan zendegye behtar, mohite elmitar, barkhordhaye ensanytar va ... dar mohite kharej az iran khahid dasht!
۱۳۸۹/۲/۱۳ ۱۰:۱۴ عصر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
shima آفلاین
تازه وارد
Registered

ارسال: #4
سلام. من پارسال مکاتبه ای سروش فرزانگان ثبت نام کرده بودم. خیلی خوب جزوه ها و سی دی های باکیفیتی داره. مجموعا راضی بودم. امسال هم اگر وقت کنم کلاسهای حضوری رو شرکت می کنم. پیشنهاد من اینه که حتما توی کلاسهای حضوری ( هر کلاسی که بهتره) شرکت کنید. قرار گرفتن تو محیط رقابتی خیلی مهمه. من پارسال زیاد نتیجه نگرفتم و دلیلش هم همین میدونم. موفق باشید. Smile
۱۳۸۹/۲/۱۶ ۱۱:۲۵ عصر
dr.reza آفلاین
تازه وارد
Registered

ارسال: #5
با سلام. البته هر چی آقای مدیر انجمن بگن همونه!! Smile اما من چند نفرو می شناسم که رفتن و دست از پا دراز تر برگشتن. خارج از کشور هم شرایط خودشو داره و ممکنه بعضی مواقع با توجه به مجموع شرایط، سخت تر هم باشه. من دوستهایی داشتم که رفتن استرالیا یا انگلیس ولی حالا برگشتن و دارن اینجا سعی می کنن. البته بازم بگم هرچی آقا مهرداد بگه ها!! Smile
۱۳۸۹/۲/۱۶ ۱۱:۳۰ عصر
mehrdad
Unregistered

ارسال: #6
dooste gerami shoma tebghe amar sohbat befarmaiin manteghytareh!
bebinin chand darsad bargashtan va chera bargashtan?bebinin ke asasan onha ke bargashtan che joor afrady hastand va onha ke mondand ...?
ma in karo ye jorayy arzyaby kardym.asasan harke bargashteh ye joray moshkel az khodesh bodeh hala ya atefy ya tanbali ya sathe elmie paiin ya ...
dar kharej be talashe adam va elme adam baha midan injori nist ke harke biorze ya kam tavan bashhe betoneh lozoman dar kharej movafagh basheh.dar zemn man be shoma ghol midam ke ba talashe kamtar az residentye iran dar aksare emtahanate kharej ghabool shin.
shad bashyd hamvareh
۱۳۸۹/۲/۱۶ ۱۱:۴۶ عصر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Admin آفلاین
مدیر کل تالار
Administrators

ارسال: #7
تحصیل چه در ایران و چه در خارج به میزان انگیزه و همت شخص برای یادگیری بستگی داره. تنها تفاوت در اینجاست که در بعضی ممالک متمدن استعدادهای فرد شناخته شده و محیط برای رشد فرد مستعد فراهم است .
۱۳۸۹/۲/۱۷ ۱۲:۴۶ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
shima آفلاین
تازه وارد
Registered

ارسال: #8
Rainbow RE: کلاسهای آمادگی آزمون دستیاری
(۱۳۸۹/۲/۱۲ ۱۰:۲۸ عصر)dr.nash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام ...به نظر من کلاس سروش با توجه به اساتیدش خصوصا داخلی و اطفال خوبه ...در مجموع چون اساتید هر درس متخصص همان رشته اند اکثرا .....ودر نهایت هر کلاسی که انتخاب کنی فرق زیادی نداره باید روی جزوه ها مسلط بشی ...همه جزوه ها هم کم و کسری دارن ولی در مجموع تسلط روی همون مطالب رمز موفقیت است ...
وبلاگ من : drnash1.persianblog.ir
سلام. ممکنه راهنمایی کنید: اگر توی کلاسهای سروش شرکت کردین ،چطوره؟ چه کلاسهایی مفید تره و جزوه ها چطورن؟؟Smile
۱۳۸۹/۲/۲۶ ۰۳:۴۱ عصر
daneshmand74 آفلاین
کاربر نیمه فعال
*
Registered

اعتبار: 2
ارسال: #9
فعلاً که همه چی تعطیله !!!!!!!!!

Confused

در بين تمامي مردم تنها عقل است كه عادلانه تقسيم شده، زيرا همه فكر مي كنند به اندازه كافي عاقلند.
۱۳۸۹/۲/۳۰ ۰۴:۳۷ عصر
Admin آفلاین
مدیر کل تالار
Administrators

ارسال: #10
(۱۳۸۹/۲/۱۶ ۱۱:۲۵ عصر)shima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. من پارسال مکاتبه ای سروش فرزانگان ثبت نام کرده بودم. خیلی خوب جزوه ها و سی دی های باکیفیتی داره. مجموعا راضی بودم. امسال هم اگر وقت کنم کلاسهای حضوری رو شرکت می کنم. پیشنهاد من اینه که حتما توی کلاسهای حضوری ( هر کلاسی که بهتره) شرکت کنید. قرار گرفتن تو محیط رقابتی خیلی مهمه. من پارسال زیاد نتیجه نگرفتم و دلیلش هم همین میدونم. موفق باشید. Smile

به نظر من هم سروش فرزانگان یکی از بهترین هاست. ولی نمیدونم چرا چپ و راست دارن زیرآبشون رو میزنن !!!
۱۳۸۹/۶/۱۵ ۰۹:۰۱ عصر
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درس خواندن و قبولی در آزمون med student 0 590 ۱۳۹۲/۱۰/۱۶ ۱۱:۰۳ صبح
آخرین ارسال: med student
  جراحی در امتحان دستیاری F.B.M 0 913 ۱۳۹۱/۷/۱۸ ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: F.B.M

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان