dr.montazeri2

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem solution
سه روز پیش خانمی به بنده مراجعه کرد و درد شکم شدید داشت.
پس از معاینه بالینی متوجه تاگن(toughen) عضلات شکم شدم. به گفته خود بیمار استفراغ و درد شدید روده ها و انتهای دنودنوم همراه است. استفراغ نیز حاوی قطرات خون می باشد
وزن 59
قد 164
سن 27
مجرد
مسکن و almin mgs  فعلا تجویز کردم. با سونگرافی و اندوسکوپی
نیازمند همکاری و تبادل نظر همکاران عزیز جهت درمان می باشم.
ممنون
پاسخ
(1392/8/27، 08:44 عصر)دکتر مسعود نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سه روز پیش خانمی به بنده مراجعه کرد و درد شکم شدید داشت.
پس از معاینه بالینی متوجه تاگن(toughen) عضلات شکم شدم. به گفته خود بیمار استفراغ و درد شدید روده ها و انتهای دنودنوم همراه است. استفراغ نیز حاوی قطرات خون می باشد
وزن 59
قد 164
سن 27
مجرد
مسکن و almin mgs  فعلا تجویز کردم. با سونگرافی و اندوسکوپی
نیازمند همکاری و تبادل نظر همکاران عزیز جهت درمان می باشم.
ممنون

درود

تاریخچه ی  بیماری که فرموده اید هنوز کاستی هایی دارد !

پیش از اینکه نزد شما بیاید  آغاز درد شکم بیمار ازکی بوده است ؟

پیشینه ی درد های اینچنینی ؟

آزمایش پیشاب درخواست شده است  ؟

اکس برداری ایستاده  از شکم ؟

شمارش  گویچه های خون انجام شده است  ؟

زمان  دشتانی( قاعدگی) ؟

فراآوانگاری ( سونو) برای کدام اندامها در خواست کرده اید ؟

در پایان مهر مندانه فرنام سرنگارها را به فارسی   بنویسید[تصویر:  72.gif]
پاسخ
ممنون از پاسختون
به ترتیب سوالات:
شروع درد 1 روز قبل از مراجعه
آزمایش ادرار نرمال
عکس برداری صورت نگرفته
آزمایش خون تجویز شده
آخرین پریود 1هفته قبل به صورت منظم
سونوگرافی از کبد معده داخل صفاق و رکتوم
ممنون
پاسخ
(1392/8/28، 12:49 صبح)دکتر مسعود نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از پاسختون
به ترتیب سوالات:
شروع درد 1 روز قبل از مراجعه
آزمایش ادرار نرمال
عکس برداری صورت نگرفته
آزمایش خون تجویز شده
آخرین پریود 1هفته قبل به صورت منظم
سونوگرافی از کبد معده داخل صفاق و رکتوم
ممنون

آیا پیشینه شکم شکافی ( جراحی شکم) داشته است ؟  آیا آویزه ( آپاندیس) دارد یا برداشته شده است ؟

فلسفه ی  درخواست  فراآوانگاری  بدین گونه بخوبی  روشن نیست !

جناب دکتر  فراآوانگاری از شکمبه ( معده) و به ویژه راست روده  چه چیز را شاید  نشان دهد ؟

شما فراآونگاری جگر را بدون زردابدان و لوله های زردابی  در خواست می کنید ؟

فرموده اید آزمایش خون تجویز شده است ؟ ینی آن را هم زمان با آزمایش پیشاب ننوشته اید  و پاسخ آن را دریافت نکرده اید ؟

اگر آویزه اش برداشته نشده است  می توان آن را نیز در شناسایی هم نشانه ها( تشخیص های افتراقی) در نگر گرفت
پاسخ
خسته نباشی دکتر
من در عرض یک ویزیت می توانم همچین کارایی انجام بدم؟شاید شما بتونید
تمام آزمایشات به پیوست پرونده به دست من رسید
سونو کبد یا همان به قول خودتان جگـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر اپیدید های صفراوی حتما دیده می شن
در ضمن از پزشک حاضقی مثل شما بعیده که در تشخیص افتراقیتون پاریون آپاندیس!!!!!!!!!!!!!!! رو در نظر بگیرید
پاسخ
(1392/8/28، 02:44 صبح)دکتر مسعود نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خسته نباشی دکتر
من در عرض یک ویزیت می توانم همچین کارایی انجام بدم؟شاید شما بتونید
تمام آزمایشات به پیوست پرونده به دست من رسید
سونو کبد یا همان به قول خودتان جگـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر اپیدید های صفراوی حتما دیده می شن
در ضمن از پزشک حاضقی مثل شما بعیده که در تشخیص افتراقیتون پاریون آپاندیس!!!!!!!!!!!!!!! رو در نظر بگیرید

جناب دکتر مسعود

آنچه که شما در آینه می بینی من در خشت خام دیده ام

اندوه مندانه دانشجوی پزشکی که تازه  کار ورزی را به پایان رسانده چنین می پندارد که

یگانه ی  دانش  دوران شده است !

بر پایه ی آنچه که در آغاز سرنگار  نوشته اید :نیازمند همکاری و تبادل نظر همکاران عزیز جهت درمان می باشم.

بنابر این  شما بدر خواست و نیاز  خود از ما نگر خواسته ایدنه اینکه به پندار خود اکنون  به ما آموزش دهید !
بنابر این   کمترین  چشمداشت ما از شما این است که نسبت به بزرگترها و پیشکسوتان  ادب را چراغ راه خود سازیدو آسوده باشید  که زیان نمی کنید

از سویی دیگر اکنون شاید نه ولی در آینده  در می یابی که   بکار بردن  تکه پاره های نارایج از زبانهای  بیگانه  نشانگر با سوادی پزشگ نیست

باسوادی پزشگ به کردار و روش درست شناخت و درمان بیماریها به گواهی استادان این فن است   نه واژه پردازی های زبان بیگانه  و آن گونه که برخی می گویند کلاس و افاده گذاشتن با چند واژه ی فرنگی

پس  مهر مندانه یا سر به سر انگلیسی بنویسید یا فارسی ,فینگلیش ننویسید

دوست جوان ما پزشگی از پیچیده ترین و بیکرانه ترین دانش های بشری است

هیچ کس نمی تواند خود گویی کند که من همه چیز را می دانم گاهی پزشک از همان جایی می خوره که در اندیشه خود پنداشته بود چیزی بلده

شما سالهای آینده در خواهی یافت که امروزتا چه اندازه نا آزموده بوده اید اکنون از ندانسته های خود آگاه نیستید در آینده در می یابید
پاسخ
 سپاس شده توسط Sepehr AttarRoshan
جناب آقای دکتر. استاد والا مقام این جانب.
همان طور که می دانید و مطلع هستید این جا تالار تخصصی و حرفه ایه. جمع شدیم تا از تجربیات همکاران جهت ارائه خدمات بهتر طبق سوگندمون استفاده کنیم نه برای همکاران توهین یا ایراد یا به باد سخره بگیریم. بنده واقعا از پیام یک دکتر به محتوای بالا شرمنده شدم.
آقای دکتر هدف ما به رخ کشیدن زبان نیست. ما برای خدمت گرد هم اومدیم.
بنده در کمال تواضع به شما اولین پیام را دادم اما "استاد من آینه من است."
چه بسا پیرانی که عمری در غفلت بوده اند و کباده علم و دانش می کشیدند در جواب سوالی که به قول جناب عالی از نو پزشک مطرح شد هذیان تراوش کردند.
در پایان به شما استاد عزیزم از جناب توقع داریم اگر به فارسی می نویسید حداقل درست بنویسید تا مبادا به کوه بی پایان علمتان که در خشت خام دیده اید لطمه نخورد
اکس برداری ایستاده
ینی آن را هم زمان با آزمایش
نشانه ها( تشخیص های افتراقی) در نگر گرفت
سوادی پزشگ نیست

از سواد بیکران شما استاد که نوشتن شما گواهی آن است صمیمانه تشکر می کنم.
پاسخ
(1392/8/28، 06:54 عصر)دکتر مسعود نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب آقای دکتر. استاد والا مقام این جانب.
همان طور که می دانید و مطلع هستید این جا تالار تخصصی و حرفه ایه. جمع شدیم تا از تجربیات همکاران جهت ارائه خدمات بهتر طبق سوگندمون استفاده کنیم نه برای همکاران توهین یا ایراد یا به باد سخره بگیریم. بنده واقعا از پیام یک دکتر به محتوای بالا شرمنده شدم.
آقای دکتر هدف ما به رخ کشیدن زبان نیست. ما برای خدمت گرد هم اومدیم.
بنده در کمال تواضع به شما اولین پیام را دادم اما "استاد من آینه من است."
چه بسا پیرانی که عمری در غفلت بوده اند و کباده علم و دانش می کشیدند در جواب سوالی که به قول جناب عالی از نو پزشک مطرح شد هذیان تراوش کردند.
در پایان به شما استاد عزیزم از جناب توقع داریم اگر به فارسی می نویسید حداقل درست بنویسید تا مبادا به کوه بی پایان علمتان که در خشت خام دیده اید لطمه نخورد
اکس برداری ایستاده
ینی آن را هم زمان با آزمایش
نشانه ها( تشخیص های افتراقی) در نگر گرفت
سوادی پزشگ نیست

از سواد بیکران شما استاد که نوشتن شما گواهی آن است صمیمانه تشکر می کنم.

از دستان گله مند نیستم جناب دکتر مسعود
  چرا که این خرده ها یی که بر این تن گرفته اید از نا آگاهی است نه از کینه و دشمنی 

ولی   شما زود داوری کرده اید !

دیر آمده اید و می خواهید زود بیسوادی ما را نشان دهید !

اینها را آگاهانه (و عمدا) نوشته ام که تازه آمدگانی  چون شما بر این تن خرده بگیرند !

جناب دکتر این نوشته هایی  که شمابه پندار  خود نادرست می شمارید  در زبان پارسی که زبان میهن شماست سربه سر  درست است  و شما نمی دانید

بدان  که اکس برداری درست است نه  عکس برداری

اکس همان گویش  درست واژه ی X  انگلیسی است

اکس برداری ینی پرتو نگاری  با  پر تو اکس
 از سوی دگر ما در پارسی عین نداریم  پس باید  عین را به الف دگر گون  کنیم و اکس بگوییم نه عکس
من در نوشته هایم برای در خواست  پرتو نگاری همیشه اکس برداری می نویسم
 و دوستا ن پرتو نگار نیز خرده نمی گیرند چون  آگاهی یافته اند که چرا این چنین می نویسم

درنوشتار زبان پارسی ینی  درست است نه یعنی  چراکه  در در زبان پارسی ما واج عین نداریم

همانگونه که اربها واجگان  گ -ژ- پ - چ ندارند

آنها  واژگان بیگانه را دگر گون می کنند ودر برابر واژگان بیگانه  همچون فارسی بخت بر گشته  سر افگنده نمی شوند
 برای نمونه به ایران نژاد پارسی می گویند ایران نجاد نه  اینکه زود سر افگنده گشته و پذیرای واج پارسی ژ شوند و آن را در آباپای ( الفبای) خودشان بگنجانند

پزشگ پارسی نژاده است و  درست است  اما چون ما در دراز نای روزگاران همه چیزمان اربی شده و فرنگ اربی  در گردمان چنبره زده و باید همه چیزمان را با فرهنگ و نوشتار اربی سازگار کنیم ! ارب پرستان  گ را به  ک دگرگون ساخته اند  چون در اربی گ نداریم  واداریم که پزشگ نگوییم و پزشک بگوییم !

نگر درست است نه نظر  جناب دکتر ! چون نظر اربی شده ی همان نگر پارسی است ولی اربها و ارب پرستان نظر را رواج و نگر را نابود کرده اند چون در زبان  اربی گ  نیست

در زبان پارسی :
 سد درست است نه صد
 آذربایگان درست است نه آذربایجان
دهگان درست است نه دهقان
توفان درست است نه طوفان
 ارب درست است نه عرب
تهران درست است نه طهران
هژده درست است نه هیجده
 اشگ  درست است نه اشک
 پیل درست است نه فیل
  اراک درست است نه عراق
اتاق درست است نه اطاق
 و بسیاری نمونه های دیگر
 اما چرا این نادرستی ها فراگیر شده اند ؟

چون در اربی گ - پ ژ -چ نداریم و فرنگ اربی بر فرهنگ پارسی چیره شده وادار شده ایم که گویش ها ی اربی بکار بریم نه زبان میهن خویش را
گفتم که کشور ما در دراز نای تاریخ یک کشور اربی زده است  که دچار شبیخون فرهنگی اربی شده است
 اربها و ارب گراها و ارب دوستان   داشته های  خود این کشور را بر پایه ی فرهنگ و زبان اربی دگر گون کرده و باز به خورد ما دادند  و اندوه اینجاست که هم میهنان ما باز دست بدامان و خود باخته ی اربها هستند

ای کاش بجای   بانگ برآوردن و خرده گرفتن  از نوشته های این  تن  از چرایی آنها می پرسیدی  جناب دکتر مسعود

بهترین یاریگری( خدمت) , زنده نگه داشتن فرهنگ و ارزشهای آیینی میهن خویش است و سپس پرداختن به کار های دیگر
پاسخ
 سپاس شده توسط Sepehr AttarRoshan ، میلانا دی
دکتر جان توجیه خنده داری است
احتمالا دکتری ادبیات دارید نه پزشک
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان