امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خارش پوست کجاش سرطانه؟
Star 
سلام ، وقت بخیر

من یک مدته که همه جای بدنم دچار خارش میشه مخصوصا پاهام، البته نمیدونم قبلا هم خارش داشتم یا نه چون به اندازه الان حساس نبودم، چند وقت پیش یه شلوار خریدم جنسش خوب نبود و بشدت پاهام میخاریدن، بعضی وقتا هم شبها وقت خواب پشتم خیلی میخارید و مدتها بود جوش صورت داشتم.

حالا رفتم راجع به خارش خوندم نوشته سرطان .....

خیلی ترسیدم، قبلا خارش و جوش و این بحثها نشونه حساسیت بود جدیدا شده نشونه سرطان!
پاسخ
 سپاس شده توسط فرانک
(1392/11/28، 12:44 صبح)*سحر نوشته است: سلام ، وقت بخیر

من یک مدته که همه جای بدنم دچار خارش میشه مخصوصا پاهام، البته نمیدونم قبلا هم خارش داشتم یا نه چون به اندازه الان حساس نبودم، چند وقت پیش یه شلوار خریدم جنسش خوب نبود و بشدت پاهام میخاریدن، بعضی وقتا هم شبها وقت خواب پشتم خیلی میخارید و  مدتها بود جوش صورت داشتم.

خیلی ترسیدم، قبلا خارش و جوش و این بحثها نشونه حساسیت بود جدیدا شده نشونه سرطان!

درود
چند پرسش

آيا  شبها خوي ( عرق ) مي كنيد ؟

گرايش به خورد و خوراك ؟ كم يا زياد ؟

پيشينه ي ناسازي ( حساسيت ) به چيزي ؟ غند خون بالا ؟  چربي خون ؟

نابساماني هاي دشتاني( دوره ماهانه ) داريد ؟

پيشينه ي  بيماري پوستي گري  ؟

هيچ آزمايش داده ايد ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط *سحر
سلام آقای دکتر

نه شبها عرق نمیکنم، مگه خیلی گرم باشه و پتو هم روم باشه و یا اینکه خواب ناراحت کننده ای ببینم.

خورد و خوراکم خوبه ، مثلا بعضی وقتا زودتر هم غذا میخورم و شیرینی جات هم علاقه دارم و البته چربی ها ولی خیلی رعایت میکنیم مگر ماهی سه بار، چهار بار فست فود بخوریم.

نه فکر نمیکنم قند و چربی داشته باشم ، من کلا لاغرم و ۲۷ سالمه.

بله ماه آبان دچار طولانی شدن و یک پریود سنگین شدم که البته قبل از اون دو ماه و نیم وقفه پریود داشتم ، دکتر زنان رفتم سنوگرافی کردم و گفتن هم ضخامت آندومتر داری و علائم پی سی او دی.

ولی بعدا که دیدروژسترون و سیپروترون خوردم تا حد زیادی خوب شدم، الان ۴ماهه که میگذره ، فقط گاهی اوقات رگه هایی از خون میبینم.

پوستی گری چیه؟ اگر منظور بیماری پوستی که نه ندارم.

نه آزمایش ندادم.

ناگفته هست که بیشتر اوقات استرس دارم یا مثلا اعصابم خرد میشه.

آقای دکتر من شانس ندارم یهو همه علائم یه مریضی سراغم میاد که هر کدوم دلیل خودشو داره بعد هم دست آخر هیچیم نیست. راستش میترسم
پاسخ
(1392/11/28، 09:33 عصر)*سحر نوشته است: سلام آقای دکتر

نه شبها عرق نمیکنم، مگه خیلی گرم باشه و پتو هم روم باشه و یا اینکه خواب ناراحت کننده ای ببینم.

خورد و خوراکم خوبه ، مثلا بعضی وقتا زودتر هم غذا میخورم و شیرینی جات هم علاقه دارم و البته چربی ها ولی خیلی رعایت میکنیم مگر ماهی سه بار، چهار بار فست فود بخوریم.

نه فکر نمیکنم قند و چربی داشته باشم ، من کلا لاغرم و ۲۷ سالمه.

بله ماه آبان دچار طولانی شدن و یک پریود سنگین شدم که البته قبل از اون دو ماه و نیم وقفه پریود داشتم ، دکتر زنان رفتم سنوگرافی کردم و گفتن هم ضخامت آندومتر داری و علائم پی سی او دی.

ولی بعدا که دیدروژسترون و سیپروترون خوردم تا حد زیادی خوب شدم، الان ۴ماهه که میگذره ، فقط گاهی اوقات رگه هایی از خون میبینم.

پوستی گری چیه؟ اگر منظور بیماری پوستی که نه ندارم.

نه آزمایش ندادم.

ناگفته هست که بیشتر اوقات استرس دارم یا مثلا اعصابم خرد میشه.

آقای دکتر من شانس ندارم یهو همه علائم یه مریضی سراغم میاد که هر کدوم دلیل خودشو داره بعد هم دست آخر هیچیم نیست. راستش میترسم

آزمايش هاي  زير را انجام دهيد

تراوان  سپري ( تيروييد)

كار كرد جگر

شمارش  گويچه هاي خون

غند و چربي خون

ESR

جگر آسه سي  ( هپاتيت سي )

آزمايش پيشاب

اوره و كراتينين

اگر  در  اين آزمايشها  تن پاك بوديد  مي توان به خارش در پي فشار رواني  انديشيد

كامروا باشيد
پاسخ
 سپاس شده توسط *سحر
(1392/11/28، 12:44 صبح)*سحر نوشته است: سلام ، وقت بخیر

من یک مدته که همه جای بدنم دچار خارش میشه مخصوصا پاهام، البته نمیدونم قبلا هم خارش داشتم یا نه چون به اندازه الان حساس نبودم، چند وقت پیش یه شلوار خریدم جنسش خوب نبود و بشدت پاهام میخاریدن، بعضی وقتا هم شبها وقت خواب پشتم خیلی میخارید و  مدتها بود جوش صورت داشتم.

وقتی تو اینترنت در مورد دردی سرچ میکنید انتهای همش به مرگ و سرطان و ... منتهی میشه . اصلا جدیش نگیرید هیچی نیست.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان