امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساس سنگینی در قسمت سینه
(1393/2/23، 12:14 عصر)*سحر نوشته است: سلام، روز بخیر من 27 سالمه و سه روزه متوجه شدم در قسمت وسط قفسه سینم، یا خود قفسه سینم انگار که سنگین شده و یا سفت و گرفته شده ، این حالت در من برطرف نشده. هیچ دردی یا علامتی ندارم، فقط چند روزه احساس میکنم چیزی شبیه لقمه در گلوم گیر کرده و گاهی باد گلو دارم و دو، سه باری هم سک سکه ،گاهی اوقات اسید معده دارم و یا زود گرسنه میشم و معدم ضعف میره. استرس زیادی بهمراه ناراحتی و غصه خوردن هم دارم.

چون کارهای اینترنتی میکنم زیاد میشینم و متاسفانه الگوی خوبی برای نشستن ندارم، بیشتر اوقات هم روی زمین میشینم و کم کم بطرف جلو میرم و کمرم در گودی قرار میگیره، دیروز هم فشار عجیبی در ناحیه کمر کمی بالاتر در پشت  داشتم.
ممنون

.

(1393/2/23، 12:14 عصر)*سحر نوشته است: سلام، روز بخیر من 27 سالمه و سه روزه متوجه شدم در قسمت وسط قفسه سینم، یا خود قفسه سینم انگار که سنگین شده و یا سفت و گرفته شده ، این حالت در من برطرف نشده. هیچ دردی یا علامتی ندارم، فقط چند روزه احساس میکنم چیزی شبیه لقمه در گلوم گیر کرده و گاهی باد گلو دارم و دو، سه باری هم سک سکه ،گاهی اوقات اسید معده دارم و یا زود گرسنه میشم و معدم ضعف میره. استرس زیادی بهمراه ناراحتی و غصه خوردن هم دارم.

چون کارهای اینترنتی میکنم زیاد میشینم و متاسفانه الگوی خوبی برای نشستن ندارم، بیشتر اوقات هم روی زمین میشینم و کم کم بطرف جلو میرم و کمرم در گودی قرار میگیره، دیروز هم فشار عجیبی در ناحیه کمر کمی بالاتر در پشت  داشتم.
ممنون

.
پاسخ
سلام سحر جان این دکتر نیست بیسواده هم درست کامل جواب نمیده و هم مثه عمم بلده بگه مشکلی نیست
ادب پاسخگویی هم نداره این زباله هارو رها کنید حضوری برید
دکتر اگر مثل این بیسوادم نباشه باز ندیده علم غیب نداره که شنیدن کی بود مانند دیدن

(1393/3/10، 10:44 عصر)*سحر نوشته است: سلام آقای دکتر، امیدوارم حالتون خوب باشه.

در پی مشکلی که براش تاپیک زدم خواستم مسئله ای رو بیان کنم، گاهی اوقات حس میکنم انگار تو گلوم تپش دارم یا به اصطلاح انگار دلم میریزه بعد سریع خوب میشه، مثل امشب.. انگار دو ، سه تا از تپش های قلبمو وسط سینه و تو گلوم حس میکنم... خیلی ترسیدم، نمیدونم چرا.... و اینکه بعضی وقتا در وسط پشت احساس درد میکنم که اونم خوب میشه. لطفا راهنمایی بفرمایین ... ممنونم

سلام سحر جان این دکتر نیست بیسواده هم درست کامل جواب نمیده و هم مثه عمم بلده بگه مشکلی نیست

دکتر اگر مثل این بیسوادم نباشه باز ندیده علم غیب نداره که شنیدن کی بود مانند دیدن
منم دقیقم کارای تورو میکنم مشکل تو رو هم دارم یک روح در دو جسم
تو فکرم برم دکتر

منم 26سالمه دقیقم کارای تورو میکنم مشکل تو رو هم دارم یک روح در دو جسم
تو فکرم برم دکتر
پاسخ
مطالب مفیدی بودند
ممنونم

بزرگترین سایت بازی ایران :  گیم باز

بزرگترین سایت هنری ایران: هنر فردی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان