dr.montazeri2

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد از شما
Star 
سلام
چند بار هست که میام سؤال میکنم اما کسی جواب نمیده.
وقتیم انتقاد میشه میگین که وقت نمیکنین یا هر چیز دیگه.
با عرض پوزش این صحبت ها فقط بهانه برای جواب ندادن هست چون ماها خوب یاد گرفتیم برای فرار کردن از خیلی کارها بهانه تراشی های کلیشه ای رو پیش بکشیم.

این چه حکمتیه که چند تا یکی جواب میدین؟
شما که اینترنت رو روشن میکنین، وارد اکانت هم میشین پس چرا فقط به یه سؤال جواب میدین؟
آیا میشه کسی سؤالی بپرسه و سراغ جوابش نیاد...؟ چرا سراغ جواب میان ولی وقتی میبینن بعد چند روز کسی نیست جوابی بده و به سؤال بالایی جواب دادن، طرف میره جای دیگه!
برای شما چه فرقی داره اگر تمامی سؤالات آخرین ارسال ها رو پاسخ بدید؟ مگر چند دقیقه وقت شما رو میگیره؟
این خیلی بده که یکی مدام بیاد خواهش کنه جوابش رو بدن و روزی چند بار این تالار رو رفرش کنه.
ما آدم های بزرگی هستیم اما متأسفانه...
چه عیبی داره به همه ی سؤالات و همه ی تاپیک ها جواب مطلوب بدید ،انقدر این رویه ادامه داشته و حرکتی انجام نشده که حتی از زدن دکمه ی تشکر هم معذور هستین. من بارها دیدم که دوستان این تالار تاپیکای ادبی زیبایی رو زدند اما اگر خیلی افتخار داده بشه تنها یک تشکر یا یک پست!

بنده دکتر نیستم اما در حد رفع نیاز فکری و جسمی مطالعه دارم، روی یکی از بیمارستانها جمله قشنگی رو روی یک پلاکارد نوشته بودن... هیچ گاه افراد را درباره بیماری هایشان مشاوره ندهید حتی اگر علائم بیماری شما شبیه بیماری آنها باشد.
چگونه هست که برخی پزشکان فضای مجازی انتظار دارن که افراد قبل از ایجاد تاپیک بدنبال تاپیک ها و نوشته های احیانا مشابه بگردند؟ و آیا واقعا همه افراد از یک بیماری رنج میبرن و جواب همه و داروهای همه یکی هست؟!

اگر کمی حوصله با چاشنی کمک و همیاری باشه قطعا عضوی دست خالی برنمیگرده و انتقادها به تشکر تبدیل میشن. با سپاس

/
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان