نظرسنجی:
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوامل موفقیت در شروع کار
سلام
به نظر شما برای دندانپزشکی که در محیطی جدید افتتاح مطب کرده کدام یک از عوامل زیر بیشترین نقش را در جلب بیمار دارد؟
1-کیفیت کار 3- تعرفه های پایین تر 4- اخلاق ورفتار
2-سرعت
ضمن تشکر قبلی از پاسخ شما دوست دارم در صورت امکان توضیحاتتون را هم بدونم.

منتظر پاسخ شما هستم
پاسخ
به نظرم اخلاق خوب واسه عامه مردم القاکننده کار خوبه
پاسخ
 سپاس شده توسط madineie
سلام
به نظر من کیفیت کار تضمین کننده موفقیت در دراز مدته. ولی بقیه موارد زود بازده هستند ولی ماندگار نیستند. با تعرفه پایین و مدارا کردن با مردم موافقم ولی شاید مردم رو به این فکر سوق بده که طرف(پزشک مورد نظر) تازه کاره و تجربه چندانی نداره و بیماران را از شما دور کنه.
با آرزوی موفقیت.Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط madineie
سلام و عرض ادب

از نظر من کیقیت کار و اخلاق و رفتار دو رکن اساسی بحساب میان که به خودی خود بر سرعت و تعرفه تاثیر گذار هستند، چرا که کیفیت کار باعث جلب رضایت بیمار و مراجعات بعدی وی نیز می شه و در درازمدت از کیفیت کار میتونیم به عنوان نوعی تبلیغ هم یاد کنیم. مردم سعی میکنن بیشتر به مطب هایی مراجعه کنن که دیگران رفتن به اون مطب ها رو تجربه کردن و از روند درمان بیماریشون رضایت داشتن.
اخلاق و رفتار نه در دندانپزشکی بلکه در هر شغلی سرآمد هست و توجه نکردن به اون پیامدهای زیادی رو بهمراه داره. برای یک بیمار در درجه اول اخلاق و رفتار مهم و با ارزش هست،چرا که یک بیمار به علت رنج بیماری و گاها مدت طولانی بیماری خواه ناخواه متحمل پرداخت هزینه درمان و از اون مهمتر آسیب های روانی متعددی میشه که فقط در این بین شاید اخلاق و رفتار یک پزشک باشه که هم در روند درمان بیمار تاثیر بگذاره و هم روان بیمار رو به آرامشی نسبی سوق بده.
مراجعین وقتی از کیفیت کار و اخلاق و رفتار پزشک معالجشون رضایت داشته باشن، سرعت و تعرفه در نظر اونها کم رنگ میشه ، چرا که هم از کیفیت کار و بدنبال اون سلامتی اطمینان دارند و هم از اخلاق و رفتار پزشک خرسند هستند و این یعنی مراجعات بعدی شخص یا خانواده او در طی سال های متمادی و تبلیغ ساده، رایگان و تاثیر گذار از طریق معرفی پزشکان توسط مردم به یکدیگر.
شاد باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط madineie

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان