امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقعد خود ارضایی
سلام بر اساتید
خواهش میکنم جواب سوالمو بدین هر چند خیلی شرمسارم
پسر 18 ساله ای هستم که یک سالو نیم پیش به مدت 3 یا 4 هفته از طریق مقعد خود ارضایی میکردم .
خوشبختانه و خداروشکر هیچ مشکل مقعدی پیدا نکردم . ولی از همون موقع یه استرسی گرفتم که یکساله همراه منه و اگه شما کمک نکنین و جلوشو نگیرم تا سالیان سال با من میمونه .
من همون یک سال و نیم پیش واسه دانشکده افسری ثبت نام کرده بودم ولی شنیدم که مقعد رو چک میکنن که یه وقت همجنسباز نباشیم و واقعا هم مثله این که اینطور بود من ترسیدم و امتحان ورودی رو از عمد خراب کردم که قبول نشم . از دوستان که رفته بودند نحوه ی چک کردن مقعد رو سوال کردم گویا به اون ها میگفتند خم بشن و با دستشان باسن خود را باز کنن بعد دکتر انگشت خود را در مقعد میبرد و بعد خارج میکرد . چک کردن مقعد همینطوری هست؟ یا برای اینکه بدونن بیماری مقعدی داریم یا خیر.
ولی سوال اصلی من بیشتر از نظر روانی هست .
من ترس از آبرو دارم و از اون موقع استرس دارم که واسه پیدا کردن شغل دولتی بخوان مقعد من چک کنن یا واسه ازدواج یا هر کار دیگه .
بعضی از شب ها از شدت ترس فقط با قرص خواب میتونم بخوابم .فکروخیالم خیلی زیاد شده .
آیا واقعا اینطوری که من تصور میکنم هست , آیا واقعا برای ازدواج یا کار های دولتی یا هر چیز دیگه ای مثله سربازی مقعد رو چک میکنن .
به خدا من رفتارم دخترونه نیست ولی اگه شما هم جای من بودید میترسیدید لطفا همین جا جواب بدید یا به ایمیلم ارسال کنید .
rezanasimi6@gmail.com
پاسخ
لطفا یکی جواب بده
پاسخ
(1394/2/29، 09:30 صبح)rezanasimi نوشته است: سلام بر اساتید
خواهش میکنم جواب سوالمو بدین هر چند خیلی شرمسارم
پسر 18 ساله ای هستم که یک سالو نیم پیش به مدت 3 یا 4 هفته از طریق مقعد خود ارضایی میکردم .
خوشبختانه و خداروشکر هیچ مشکل مقعدی پیدا نکردم . ولی از همون موقع یه استرسی گرفتم که یکساله همراه منه و اگه شما کمک نکنین و جلوشو نگیرم تا سالیان سال با من میمونه .
من همون یک سال و نیم پیش واسه دانشکده افسری ثبت نام کرده بودم ولی شنیدم که مقعد رو چک میکنن که یه وقت همجنسباز نباشیم و واقعا هم مثله این که اینطور بود من ترسیدم و امتحان ورودی رو از عمد خراب کردم که قبول نشم . از دوستان که رفته بودند  نحوه ی چک کردن مقعد رو سوال کردم گویا  به اون ها میگفتند خم بشن و با دستشان باسن خود را باز کنن بعد دکتر انگشت خود را در مقعد میبرد و بعد خارج میکرد . چک کردن مقعد همینطوری هست؟ یا برای اینکه بدونن بیماری مقعدی داریم یا خیر.
ولی سوال اصلی من بیشتر از نظر روانی هست .
من ترس از آبرو دارم و از اون موقع استرس دارم که واسه پیدا کردن شغل دولتی بخوان مقعد من چک کنن یا واسه ازدواج یا هر کار دیگه .
بعضی از شب ها از شدت ترس فقط با قرص خواب میتونم بخوابم .فکروخیالم خیلی زیاد شده .
آیا واقعا اینطوری که من تصور میکنم هست , آیا واقعا برای ازدواج یا کار های دولتی یا هر چیز دیگه ای مثله سربازی مقعد رو چک میکنن .
به خدا من رفتارم دخترونه نیست ولی اگه شما هم جای من بودید میترسیدید لطفا همین جا جواب بدید یا به ایمیلم ارسال کنید .
rezanasimi6@gmail.com

سلام...
اگر یک مدت طولانی از رابطه معقدی بگذره حال چه خود ارضایی معقدی باشه که بین پسران نوجوان هم زیاد است و چه خود رابطه دخول و قسمت ماهیچه معقد اسیب جدی ندیده باشه به کل اثرات دخول از بین میره...وحتی در کسانی که به طور حرفه ای و مکرر هم رابطه یا خودارضایی معقدی دارن با معاینه چشمی در مرحله اول اثری دیده نمیشه ..که دکترها معمولا از همان مانور انگشت استفاده میکنن ...
در کل نگران نباشید اگر مدت طولانی از این نوع خود ارضایی گذشته اثراتش بکل از بین رفته...و شاید برای خیلی ها قابل باور نباشه روش خود ارضایی از معقد در بسیاری از پسران نوجوان وجود داره و دیده شده....
و توصیه میشه که قبل و بعداز دخول و یا خود ارضایی داخل معقد با اب گرم شستشو شود(مثال استفاده از شیلنگ استریل شده دستشویی) به طوری که حجم اب وارد شده به داخل معقد زیاد نباشد و شخص احساس فشار بیش از حد نکند که باعث اسیب به انتهای روده بزرگ نشود ...و قبل از دخول این امر خیلی مهمه که با شستشو و خارج کردن ابگرم از باسن مدفوع هم دفع میشود..و چون در هنگام دخول احتمال خراشیدگی سطحی زیاده باید قبل از انجام حتما داخل معقد و انتهای روده بزرگ شستشو شود ..و از مواد لیز و نرم کننده غیر روغنی(مثل ژل مو) و قابل پاک شدن با ابگرم هنگام دخول استفاده شود..و بعد از انجام عمل دخول هم باز برای شستشو داخل معقد از همین روش استفاده شود..و برای استریل کردن ماهیچه حلقوی معقد بعد از دخول بهتر است از چند پاف اسپره دندان استفاده کنید که برای چند ثانیه باعث سوزش شدید میشود ..ولی خطر خارش و تاول زدن سوراخ معقد را به حداقل میرساند...مهم ترین نکته در رابطه معقدی رعایت کامل بهداشت قبل و بعداز رابطه است...و توجه داشته باشد با طولانی شدن رابطه معقدی به طوری که سایز جسم وارد شده به داخل معقد بیش از اندازه بزرگ باشد ماهیچه معقد نیز به همان نسبت گشاد شده ولی خطر بیرون زدگی مدفوع را دارد...که در اکثر موارد با تکرار نشدن این نوع رابطه این مشکل نیز برطرف میشود..
پاسخ
 سپاس شده توسط support

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان