امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اختلال در عصب یکی از انگشتان
با سلام خدمت همه.
فکر میکنم الآن دو یا سه ساله که مبتلا به این دردم!
دقیقا از طرف چپ دومین انگشت دست چپم دچار اختلال عصبی شده! من خودم میگم دماسنج و فشارسنجش حساس شده  Sad
یعنی در هوای سرد یا با یه فشار کوچک، در قسمت بالایی این انگشت چنان دردی احساس میکنم مثل اینکه یه پتک کوبیدن روش  Cry
البته فشارسنجش تا حد زیادی قابل کنترله به این معنا که مراقب باشم روش حتی یه فشار کوچک هم نیاد ولی انصافا دماسنجش دیگه طاقتم رو طاق کرده چون راه حلی هم فعلا براش پیدا نکردم. البته بعضا مسکن طبیعی استفاده میکنم یعنی با هوای گرم دهانم سعی میکنم گرمش کنم و دردش هم کمتر میشه اما این کار رو که نمیشه همیشه و مستمر انجام داد در ضمن بعضی وقتها هم جواب نمیده! راههای دیگه ای که به ذهنم زده هم فعلا جواب نداده به عنوان مثال یه مدتی انگشتدانه ی نخی و بافتنی میکردم به انگشتم اولش که گرم بود خوب بود ولی بعد تو هوای سرد همون انگشتدونه هم سرد میشد و اتفاقا درد رو بیشتر میکرد و مجبور میشدم درش بیارم.
حالا سوال اصلیم اینه که اصلا این درد، درمانی هم داره؟ یا حداقل میشه امیدوار بود به وجود درمان؟ اگه داره یا میشه امیدوار بود باید برم پیش دکتر؟ دکتر مغز و اعصاب؟ یا میشه بدون دکتر رفتن هم درمانش کرد؟
اما سوالات فرعی: 1- اصلا منشأ این مشکل و درد چیه؟ 2- صرف نظر از راه درمانی، راهی که تسکین بده دردم رو به ذهنتون نمیزنه؟ از سایر اطلاعات مفید در این زمینه هم استقبال میکنم.
ممنون میشم که کمکم کنید.  Shy  
پاسخ
واقعا ممنونم از این همه توجه و بازدید و اظهار نظر  Confused
پاسخ
با سلام
برای دانلود کتب مرجع زبان اصلی و ثبت کتابهای درخواستی خود، برای برقراری ارتباط با همکاران خود در دانشگاهها و بیمارستانهای سراسر کشور، برای دریافت سوالات ارتقا، آزمونهای دستیاری،نمونه سوالات آزمونهاو مشاوره تحصیلی مختص دانشجویان پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی و همچنین مطالعه بیش از 71000 پست آرشیو شده تالار گفتگوی پارس مدیک به science.ir مراجعه فرمایید.به دوستان خود اطلاع رسانی کنید. با تشکر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان