امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خونریزی بعد از اولین رابطه جنسی
سلام و عرض ادب
من تازه ازدواج کردم ، از اولین رابطه جنسیمون هم یک هفته میگذره، بعد از بکارتم لکه بینی ، بعضن هم یکمی شدیدتر داشتم که احتیاج به استفاده از نوار بهداشتی نبود یعنی اونقدرا نبود و فقط نوار بهداشتی روزانه استفاده می کردم، روز دوم بعد از رابطه جنسیم به دکتر مراجعه کردم و گفتم خونریزیم هنوز ادامه داره و ایشون بدون معاینه گفتند نرماله ، بعد از روز سوم چون هنوز ادامه داشت(لکه بینی و بعضن چکیدن چند قطره خون داشتم) دوباره به یه دکتر دیگه مراجعه کردم که ایشون بعد از معاینه گفتن هیچ مشکلی وجود نداره و خونریزی آنچنانی نداری ، منم خیالم راحت شد ، بعد که دومین رابطه جنسیمون شد اون موقع هم خونریزی داشتم... بعدش دوباره لکه بینی که بعضن کم و بعضن زیاد میشه ، نکته ای که هست موقعی که دستشویی میرم انگار که زخم سر باز می کنه و خون تازه میچکه به خصوص وقتی برای دستشوییم مجبورم فشار وارد کنم ، انگار که ورودی واژنم زخمه(این جوری حس میکنم) حالا سوالم اینه که اگر به رابطه جنسیم ادامه بدم مشکلی پیش میاد؟ و اینکه چون این زخمه هی سر باز میکنه انگار ، نکنه عفونت کنه ؟ چه کار باید بکنم الان یه هفته گذشته تا کی این وضع ادامه داره؟ Huh Huh
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان