امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماساژ قلبی فرد زنده
سلام دوستان.من حدودا 9 lماه پیش بود که دچار یه حمله قلبی تو خونه شدم. ینی به طور کامل دچار ایست قلبی شدم ولی خداروشکر شوهرم خونه بود سری عملیات احیا رو شروع کرد و بعدم زنگ زد به اورژانس . خدا رو شکر عمرم به دنیا بودو بعد نیم ساعت و کلی تلاش پزشکان که خدا نگه دارشون باشه با شوک و تنفس مصنوعی ضربان قلبم برگشت. بعد از اون حدود دو ماهی بیمارستان بودم دکترا یه دستگاهی تو سینم کار گذاشتن که نمیدونم اسمش چیه! ولی گفتن اگه قلبت نا منظم بزنه بهت شوک میده! جدیدا من تپش قلب زیادی گرفتم و نمیدونم یه خاطره چی هست و می ترستم این دستگاه هم کار دستم بده! از طرفی به دلیل مشغله زیاد وقت دکتر رفتن ندارم حالا من از اساتید اینجا می خوام سوال کنم که دارویی پیشنهاد می دن یا آزمایشی که من بتونم مشکلو حل کنم یا حتما باید برم دکتر؟
همچنین به خاطر فشار های زیادی که هنگام احیا به قفسه سینه من اومده همچنان قفسه سینه من درد می کنه خواستم بدونم واسه این مشکل کار خاصی باید انجام بدم یا خودش حل میشه؟
همچنین بعد از اتقاق شوهر من از این کار خوشش اومده به طوری که بعضی اوقات به من تنفس دهان به دهان میده و بعد از اون به من ماساژ قلبی میده!!
میخواستم بدونم این کار بد نیست؟ مشکلی پیش نمیاره؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان