امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانین فعلی تالار
#1
قوانین تالار دندانپزشکان و پزشکان ایران
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اهداف تالار

هدف از تاسیس پُرتال و تالار IRDRS ، ارتقای سطح علمی و فرهنگی جامعه پزشکی و دندان پزشکی ایران با توجه به اطلاعات روز و همچنین ایجاد محیطی برای پاسخگویی به سوالات بیماران و بازدیدکنندگان محترم ، با استفاده از مشارکت و خرد جمعی در یک تارنمای مجازی می باشد .

ثبت نام و استفاده از امکانات تالار :

1. ثبت نام و استفاده از امکانات تالار پزشکان و دندان پزشکان ایران برای تمامی هموطنان آزاد می باشد و تنها مختص به جامعه پزشکی ایران نیست .
2. نام کاربری می تواند با حروف انگلیسی یا فارسی باشد .
3. استفاده از نام های کاربری غیر متعارف ، توهین آمیز ، اعداد ، نام های افراد حقوقی و دولتی ، گروه های هکر ، گروه های خاص و هرگونه نام مخالف با موازین شرعی و قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع بوده و از دسترسی کاربر به تالار جلوگیری به عمل خواهد آمد .


قوانین و مقرارت ارسال پُست و پاسخ به سوالات :

1. نوشتن و ارسال هرگونه مطلب و پاسخ مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران در تالار پزشکان و دندان پزشکان ایران ممنوع می باشد .
2. قبل از ارسال مطلب جدید، لطفا آن را با کلید واژه های اصلی مطلب در تالار و توسط جستجوگر مخصوص در بالای صفحه ، جستجو کرده و سپس اقدام به ارسال آن نمایید .
3. کپی برداری مطالب از هرگونه سایت یا وبلاگ های دیگر بدون ذکر منبع ممنوع بوده و در صورت تکرار مجدد پس از دریافت اخطار ، بدون در نظر گرفتن گروه کاربر در هر یک از گروههای مربوط ( کاربر تازه وارد ، نیمه فعال ، فعال ، بسیار فعال ، ممتاز ، ارشد ، جانشین و حتی مدیران انجمن ها ) موجب عدم دسترسی فرد خاطی به مدت 5 تا 7 روز خواهد شد. و در صورت تکرار ، دسترسی کاربر برای همیشه به تالار قطع خواهد شد.
4. تمامی پُست های ارسالی دارای سپاس از طرف بخش پشتیبانی در تالار باقی خواهند ماند. نشان سپاس از طرف بخش پشتیبانی تنها به منظور تایید و عدم مغایرت مطلب با قوانین جاری فروم می باشد .
5. به موجب نوشتن هرگونه مطالب خلاف واقع با موارد علمی-پزشکی توسط هر یک از اعضا در هر گروهی پس از اثبات اشتباه با منابع قابل استناد ، باعث دریافت اعتبار منفی برای ارسال کننده آن خواهد شد .
6. عدم ویرایش تمامی پُست های اصلی (در هر یک از انجمن ها به استثنا پاسخ ها ) از نظر دستوری و املایی به مدت 48 ساعت موجب حذف ارسال و اخطار به فرستنده آن خواهد شد .
7. در صورت گردآوری مقاله یا پُست خود ، باید نام منابع و حتی سایت های مورد استفاده ، در انتهای ارسال به منظور احترام به حقوق مولفان و انتشار دهندگان ، ذکر شود در غیر این صورت موجب حذف ارسال تا 48 ساعت و دریافت اخطار خواهد شد .
8. توهین و بی احترامی به اشخاص حقیقی و حقوقی در پاسخ ها و پُست های ارسالی در شان جامعه پزشکی ایران نبوده و در صورت مشاهده و یا گزارش آن بدون هیچ گونه چشم پوشی موجب عدم دسترسی کاربر به پرتال و فروم شده و در زیر نام کاربر و در مشخصات مربوط به وی عنوان " توهین به افراد " ذکر خواهد شد .
9. در صورت اینکه هر یک از کاربران یا مدیران فروم از مطالب و نوشته های فروم که تنها برای اولین بار در این تالار انتشار یافته است در وبلاگ و سایت های شخصی دیگر ، بدون ذکر نام منبع ( تالار پزشکان و دندان پزشکان ایران ) و لینک فعال ، استفاده نماید ، پس از اثبات این امر باعث جلوگیری دسترسی به فروم و درج عنوان " عدم رعایت قوانین کپی رایت " خواهد شد .
10. بیماران و مراجعه کنندگان عزیز سوالات پزشکی خود را می توانند در انجمن " کلینیک آنلاین " مطرح نمایند .
11. هیچ یک از مدیران ، کاربران ارشد و جانشین اجازه ارسال آدرس ایمیل ، نشانی محل کار ، تدریس و منزل خود را برای ارتباط با دیگر اعضا خارج از محیط تالار و یا حتی به منظور کمک رسانی ، پاسخگویی یا معاینه بیماران و مراجعه کنندگان ندارند و در صورت انجام ، این کار به عنوان تخلف تلقی شده ، با کاربر خاطی برخورد خواهد شد و از دسترسی کاربر ( مدیر ، کاربر ارشد ، جانشین و اعضای دیگر ) به تالار جلوگیری خواهد شد.
الف - از دسترسی تمامی کاربران که اقدام به ارسال پیام های : هرز نامه ( اسپم ) ، مشکوک ، دوستیابی ، توهین ، تبلیغات ------ ، تبلیغات مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران در فروم و بین اعضا نمایند در هر رتبه و امتیاز ، جلوگیری به عمل خواهد آمد .
ب - ارسال ایمیل های شخصی تحت هر عنوان ( حتی کمک های پزشکی ) برای هر یک از اعضا مخالف با قوانین فروم بوده و بدون در نظر گرفتن هرگونه رتبه و پیشینه کاربر در فروم ، از دسترسی این افراد جلوگیری به عمل خواهد آمد.

12. مسوولیت محتوای مطالب درج شده توسط کاربران ، بعهده خودشان بوده و تالار گفتگوی پزشکان و دندانپزشکان ایران ، هیچ------ه مسوولیتی در قبال محتوای ارسالهای کاربران بر عهده ندارد . شایان ذکر است ، در صورت درخواست مراجع قانونی و قضایی ، اطلاعات ذخیره شده ی کاربر خاطی ، در اختیار این مراجع قرار خواهد گرفت.

13. ارسال هرگونه تبلیغ از تاریخ 1395 / خرداد / 05 ممنوع می باشد و در صورت ارسال هرگونه تبلیغ در هر یک از انجمن ها تبلیغ ارسال شده حذف می شود و از دسترسی کاربر به فوم جلوگیری به عمل خواهد آمد.


وظایف و قوانین مدیران انجمن ها :

1. هر یک از مدیران موظف به بررسی و پاسخگویی به تمامی ارسال های انجمن مورد میریت خود به صورت روزانه می باشند .
2. تنها راه ارتباط با اعضا از طریق " پیام خصوصی " بوده و عواقب برقرای هرگونه تماس خارج از این محدوده به عهده خود شخص می باشد .
3. چنانچه هر یک از مدیران در یک مقطع زمانی خاص قادر به حضور و مدیریت انجمن مربوط به خود نمیباشند ، موظفند مدت زمان و دلیل غیبت را درقسمت کنترل پنل کاربر خود درج نمیاند. ودر صورت غیبت طولانی مدت و درج نشدن مدت زمان غیبت مدیریت شخص ، به حالت تعلیق درآمده یا به کاربر معمولی تنزل خواهد کرد .استفاده از دکمه سپاس : [تصویر:  postbit_thx.gif]

این دکمه در پایان هر ارسال به نمایش در می آید و تنها به منظور قدر دانی از ارسال یا موافقت با محتوای پُست ارسالی می باشد .

استفاده از دکمه گزارش : [تصویر:  postbit_report.gif]

این دکمه در پایان هر ارسال به نمایش در می آید و چنانچه فکر میکنید ارسال با قوانین جاری تالار ، مغایرت دارد ، میتوانید با کلیک بر دکمه گزارش ، این مورد را به مسقیماً به مدیر تالار گزارش دهید . بدیهی است ، در صورت صحت گزارش ، از مدیر تالار ، یک اعتبار مثبت دریافت خواهید کرد.


اعتبار و طریقه دریافت آن :

1.اعتبار تنها از طریق ادمین و بخش پشتیبانی به هریک از کاربران در هر گروه اهدا خواهد شد و بستگی به کیفیت و کمّیت ارسالها و فعالیت کلی کاربر دارد .
2. اعتبار منفی و اعتبار مثبت و اعتبار خنثی در فروم برای این مورد به کار گرفته شده است .


انتقادات و پیشنهادات :

1. تمامی انتقادات و پیشنهادات خود را می توانید با ما در انجمن مربوط با همین نام در انتهای صفحه اصلی تالار در میان بگذارید .
2. شکایت از هریک از اعضا و مدیران انجمن ها را تنها با ایمیل روبرو در میان بگذارید : admin@irdrs.com
3. برای ارتباط با بخش پشتیبانی می توانید با ایمیل روبرو یا از طریق پیام خصوصی تالار تماس حاصل فرمایید : support@irdrs.com
4 - در صورت دریافت هرگونه پیام های مخالف با قوانین سایت ، مراتب را سریعا به اطلاع ادمین یا بخش پشتیبانی برسانید .
توجه بسیار مهم : قوانین ذکر شده ممکن است بر حسب شرایط تغییر کند ولی تا اطلاع ثانوی تغییری نخواهد کرد.
 سپاس شده توسط mehrdad ، pedram ، habibmakki ، samaneb ، Sina mikaeli ، mabi ، drziaei ، Dr Hanyeh F ، Sepehr AttarRoshan ، میلانا دی ، آیدا ، farzad ، sandrom62 ، ماهرخ شهرکی ، سادنا ، سارا حمزه ای ، مسعود عمرانیان محمدی ، mahsa70 ، maryamt ، f.salehi73 ، ehaniyeh ، 5h5h ، mahshad ، مهدي قاسمي ، siav ، hamedabbasi ، شیدا یاری ، FARNAZII ، hossein123 ، نرگس واحدیان ، payam200m ، Dr.Montazeri ، fatemeh kashef ، elaheh ، آفاق ، حسین اندیشه ، cellbiochem ، www.rppub.ir ، mehdibakh ، paniz ، رزارغوان ، سامان شاکری ، حبیب ، م.ساپ ، علی بیات ، Parisa Sd ، fatemeh gh ، مریم شیدایی ، آناهيد


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان