امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی سایت آذرین وب!
#1
طراحی وبسایت
در دنیای امروز و در عصر دیجیتال، بسیاری از امور کسب و کارها وابسته به دنیای مجازی و اینترنت است. به گزارش وب سایت internetworldstats هفتاد درصد از جمعیت ایران در سال 2017، کاربر اینترنت بوده اند. در این میان سهم وب سایت ها از کل ترافیک به طور دقیق مشخص نیست اما به سهولت می توان بیان نمود که سهم عمده ای از بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک به وب سایت وابسته است. سایت در واقع نماینده ی همیشه فعال تجارت شماست که ظاهر و چگونگی رفتار آن با مخاطب بسیار مهم است. ما باور داریم که برد شما مایه ی درخشش و برد ماست.

هدف از داشتن وب سایت
بدهی است که قبل از آغاز هر کسب و کار، ابتدایی ترین اقدام اتخاذ هدف همه جانبه و دقیق است. برای تهیه ی وب سایت دو راه عمده موجود است: سایت سازها و طراحان وب سایت. در این میان به میزان سفارشی شدن امکانات،کیفیت و خواسته های مد نظر شما، از سایت سازها به سمت طراحان وب سایت حرفه ای خواهید رفت.....

تماس با مشاوران آذرین وب :
تماس تلفنی با مشاوران آذرین وب بهترین راه برای ارائه ی درخواست های مشتریان و همچنین استفاده از مشاوره های فنی و تخصصی تیم قدرتمند آذرین وب است. همکاران ما پس از دریافت درخواست ها و نظرات مشتریان در خصوص پروژه مورد نظر، اقدام به تهیه فایل راهکارهای پیشنهادی برای هر یک از مشتریان گرامی مینماید. این فایل شامل نحوه اجرای امکانات سیستم درخواستی مشتریان، مدت زمان انجام، هزینه ها و امکانات پیشنهادی آذرین وب به علاوه تحلیل نمونه های قدرتمند در حوزه های مشابه میباشد. توصیه های مشاوران آذرین وب به همراه فایل های ارسالی به مشتریان، میتواند نقشه راه شما را برای انجام هرچه بهتر خدمات طراحی سایت درآینده باشد. ارائه ی مشاوره های لازم به مشتریان و همچنین ارسال فایل های پیشنهادی به صورت کاملا رایگان برای شما مشتری گرامی صورت میپذیرد.

برگزاری جلسات و عقد قرارداد :
بعد از تماس های تلفنی و ارائه ی مشاوره های لازم توسط مشاوران آذرین وب، مشتریان عزیز می‌توانند جهت برگزاری جلسات فنی و موارد قراردادی در شرکت آذرین وب حضور داشته باشند.در این جلسات مواردی مانند متن قرارداد، ریزامکانات طراحی سایت، زمان بندی انجام پروژه و موارد مالی قرارداد مورد بحث و بررسی کامل قرار می‌گیرند. پس از دستیابی به توافقات کامل، قرارداد طراحی سایت آذرین وب با درج تمامی موارد و جزئیات کامل پروژه عقد شده و مراحل طراحی سایت توسط آذرین وب آغاز می‌شود. تعداد این جلسات به نوع پروژه، امکانات و گشتردگی آن بستگی دارد و ممکن است قبل شروع قرارداد، نیاز به برگزاری جلسات متعددی به خصوص برای طراحی سایت استارت آپ ها و سیستم های پیچیده باشد. متخصصین آذرین وب همواره سعی در بررسی کامل جزئیات پروژه و روند اجرای کار قبل از قرارداد دارند.

نیازهای شما و طرح گرافیکی ما :
بعد از عقد قرارداد در روند طراحی سایت اولین گام برگذاری جلسه بین مشتری و تیم طراحی گرافیکی آذرین وب می‌باشد. در این جلسه، تیم طراحی با سلایق بصری، رنگ های سازمانی و اصول مورد علاقه مشتری آشنا شده و فرم هایی در این زمینه تکمیل میگردد. تکمیل هرچه بهتر این فرم ها می‌تواند کمک زیادی در روند طراحی وب سایت مورد نظر نماید. تیم طراحی گرافیک آذرین وب با توجه به فرم های پر شده در جلسه مطالعات گرافیکی اقدام به طراحی قالب گرافیکی پروژه می‌نماید. این قالب بر اساس آخرین اصول طراحی گرافیک در دنیا طراحی شده و پیش نمایش آن برای مشتری ارسال و نظرات مشتری در این خصوص دریافت میگردد. پس از اعمال نظرات مشتری در خصوص صفحات گرافیکی طراحی شده توسط تیم آذرین وب، قالب و تایید شده توسط مشتریان، به عنوان قالب نهایی به بخش برنامه نویسی ارسال میگردد.

شروع برنامه نویسی پروژه :
بعد از تایید قالب گرافیکی سایت، نوبت به برنامه نویسی پروژه میرسد.تیم برنامه نویسی آذرین وب پس از انجام تحلیل های مورد نیاز با توجه به امکانات درخواستی کارفرما، اقدام به پیاده سازی و کدنویسی بخش های مختلف سایت می‌نمایند در روند انجام این فاز، همواره کارفرمای پروژه طی گزارشاتی در جریان انجام امور در حال انجام قرار میگیرند. پس از اتمام فاز کدنویسی پروژه وارد فاز تست و رفع ایراد نهایی می‌گردد. در این مرحله کلیه بخش های برنامه نویسی شده در وب سایت مورد تست و استفاده موقت قرارگرفته و ایراد های احتمالی آن ها بر طرف میگردد و پس از این مرحله پیش نمایش سایت در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت. مشتریان عزیز میتوانندعملکرد هر یک از بخش های وب سایت را بررسی و در صورت مشاهده مواردی که نیاز به ویرایش دارند با همکاران ما در ارتباط باشند.

تحویل،آموزش و پشتیبانی :
پس از اتمام تمامی فازهای توضیح داده شده، تایید کارفرما و زمانی که پروژه از هر نظر آماده تحویل به کارفرما باشد، جلسه تحویل پروژه طراحی سایت برگزار می‌گردد.در این جلسه اطلاعات پنل کاربری وب سایت در اختیار کارفرما قرار می‌گیرید. همچنین جلسات دیگری در خصوص آموزش مدیریت وب سایت به کارفرما بعد از تحویل پروژه برگزار می‌گردد در جلسات آموزشی، نحوه کار با تمام بخش های وب سایت طراحی شده به صورت حضوری به مشتریان آموزش داده میشود.کلیه وب سایت های طراحی شده در شرکت آذرین وب از پشتیبانی رایگان تا مدت زمانی خاص بهره مند بوده و تیم آذرین وب در خصوص مشکلات احتمالی در خصوص مدیریت، امکانات و آموزش بخش های مختلف سایت در کنار مشتریان خود خواهد بود. همچنین روند پشتیبانی وب سایت پس از اتمام مدت زمان پشتیبانی رایگان قابل تمدید می باشد.

https://azarinweb.com/
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان