امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از بین بردن موهای زائد با لیزر الکساندریت؛ تمام آنچه باید بدانید.
#1
اگر می‌خواهید برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شوید، باید به دقت بررسی کنید تا ببینید کدام متدها شما را به این هدف می‌رسانند. بدون تردید تا کنون حسابی تحقیق کرده اید و دریافته اید لیزر بهترین گزینه ایست که پیش رو دارید. اما هیچ می‌دانید تفاوت میان دستگاه های لیزر موجود در بازار چیست؟

با کلینیک زیبایی در غرب تهران همراه باشید تا بیشتر در این مورد با شما صحبت کنیم:
کاربردهای لیزر الکساندریت

لیزر الکساندریت یک دستگاه بسیار قدرتمند است که تنها پزشکان متخصص یا کارشناسان مجرب و آموزش دیده می‌توانند آن را به کار گیرند. به همین جهت چنین دستگاه هایی فقط درکلینیک های تخصصی پوست و مو یافت می‌شوند. در حال حاضر هیچ یک از دستگاه های لیزر خانگی رفع موهای زائد مورد تأیید وزارت غذا و داوی آمریکا نبوده و دستگاه های لیزر خانگی الکساندریت هم از این قاعده مستثنی نیستند.
لیزر الکساندریت چیست؟

لیزر الکساندریت نوعی دستگاه لیزر است (کلمه لیزر مخفف این عبارت می باشد؛ تقویت کردن نور به وسیله پرتوهای تحریک شده) که نوری با قدرت بسیار زیاد را از کریستال الکساندریت عبور می‌دهد. نور با گذشتن از این کریستال پرتوی با طول موج ٧۵۵ نانومتر تولید می‌کند.

نکته: طول موج پرتو نوری فاکتوری است که مشخص می‌کند لیزر تا چه عمقی در پوست نفوذ کند.

نور ساطع شده از لیزر الکساندریت قرمز رنگ است. می‌توان دستگاه لیزر الکساندریت را در حالت Q- Switiching قرار داد تا پرتو نوری بسیار پرتوان در پالس های کوچک تولید کند. چنین مکانیسمی در رفع موهای زائد بسیار مؤثر و موفق عمل می‌کند. از دیگر کاربردهای لیزر الکساندریت می‌توان به موارد زیر اشاره داشت؛

درمان لک های پیری
درمان عارضه رگ های عنکبوتی (Spider Veins)
درمان ماه گرفتگی (Vascular Birthmark)
پاک کردن تاتو

لیزر الکساندریت چه تفاوتی با سایر دستگاه های لیزر موهای زائد دارد؟

وجه تمایز میان دستگاه های لیزر طول موج و رنگ پرتو نوری است که تولید می‌کنند. به عنوان مثال پرتو نوری دستگاه لیزر الکساندریت قرمز رنگ بوده و طول موج آن ٧۵۵ نانومتر است. طول موج پرتو نوری دستگاه لیزر دایود ٨١٠ نانومتر و دستگاه ان دیاگ (N-DYAG) ١٠۶۴ نانومتر است.
پاسخ
#2
نوبت دهی پزشک
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان